Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİMİN YANINDAYIM

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı eşi Emine Bakıcı ile birlikte Yeni Mahalle ve Yenidoğan Mahallesi’nde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİMİN YANINDAYIM » Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019 15:57
HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİMİN YANINDAYIM

Başkanı Fatih Bakıcı, vatandaşlar ile birebir görüştüğü ve fikir alış verişinde bulunduğu ev ziyaretlerine devam ediyor. Ev ziyaretleri programı kapsamında Başkan Bakıcı eşi Emine Bakıcı ile birlikte ilk olarak Yenidoğan Mahallesi’nde yakın zamanda annesini kaybeden Kadriye Arıkan’a taziye ziyaretinde bulundu. Arıkan ve ailesine sabır dileyen Başkan Bakıcı, merhumeye de Allah’tan rahmet diledi. Ardından Ayşe Sirmen ve ailesini eden Başkan Bakıcı, ailenin büyüklerinin elini öperek hayır dualarını aldı. Daha sonra geçirdiği tıbbi sonrasında sağlığına kavuşan Hatice Koç’u evinde eden Başkan Bakıcı Hatice Hanım’a geçmiş olsun dileklerini ileterek bir süre sohbet etti. Ev ziyaretleri sırasında sokakta oynayan çocuklarla da görüşerek sohbet eden Başkan Bakıcı, onlarla şakalaşarak çeşitli hediyeler verdi. Yenidoğan Mahallesi’nde olarak mahallenin büyüklerinden Hatice Özmen’i eden Başkan Bakıcı, Hatice Teyze ile doyumsuz bir sohbet gerçekleştirdi.

Akşam saatlerinde Yeni Mahalle’de hizmet veren Esfit salonunun misafiri olan Başkan Bakıcı, burada sporcularla bir süre sohbet ederek “Sporla büyüyen gençleri görmek ne güzel, Esfit salonu sahibi Sercan Bey’e ilçemize nezih ve donanımlı bir salonu kazandırdığı için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Yeni Mahalle ev ziyaretlerinde ilk olarak Şenel ve Nihat Elmas’ı komşuları ile birlikte hemen ardından Fatma Enis ve komşularını eden Başkan Bakıcı, her iki aile ve misafirlerinin hoş sohbetine misafir oldu. Sıcak ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayan Başkan Bakıcı gelen talepleri not aldı. Ziyaretlerde evlerde bulunan çocukları sevindirmeyi de ihmal etmeyen Başkan Bakıcı, miniklere çeşitli oyuncaklar öğrencilere de kitap hediye etti.

Başkan Bakıcı olarak vatan, görevini Etimesgut’ta yapacak Abdülbaki Yazıcı’nın Yediler Mahalle Konağı’nda yapılan asker düğününe katıldı. Burada Abdülbaki Yazıcı ve arkadaşlarının eğlencelerine misafir olan Başkan Bakıcı “Vatan bekçiliği görevi için yollara koyulan Abdülbaki kardeşimize bu kutsal görevinde kolaylıklar diliyorum. Rabbim askerimizin ayağına taş değdirmesin” dedi. Asker Abdülbaki Yazıcı’ya hayırlı teskereler dileyen Başkan Bakıcı anne ve babasına da ‘Allah kavuştursun. Rabbim tez vakitte vatani görevini yaparak sağ salim kavuşmanızı nasip etsin” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ