Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ O ANLARI ANLATTI

Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen ” İşte O An” adlı söyleşi programı Bozüyüklü vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

HABER » SPOR » FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ O ANLARI ANLATTI » Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019 21:47
FUTBOLUN EFSANE İSİMLERİ O ANLARI ANLATTI

Metristepe Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşi programına; eski milli futbolcular Nihat Kahveci, Hamit Altıntop, Rüştü Reçber ve ünlü TRT spikeri Erdoğan Arıkan konuk oldu. Futbolun efsane isimlerinin yaşadığı unutulmaz anılarının perde arkasının yorumlandığı programda ayrıca EfsanelerBozüyükte hashtag’ı ile sevenlerden gelen sorular yanıtlandı.

Nihat Kahveci, Hamit Altıntop ve Rüştü Reçber tarihe geçen gollerini, kurtarışlarını ve o anda yaşadıklarını seyirciler ile paylaşırken sinevizyondan salonda bulunan severlere izlettirilen unutulmaz pozisyonlar seyirciler tarafından adeta bu gün yaşanıyormuş gibi alkış aldı. Programda Türk Futbolu, Milli Takım, yabancı kontenjanı ve futbolun gelişmesi için yöneticilerinin üzerine düşen konular konuşuldu. Ünlü Futbolcuların takım kamplarında yaşadıkları komik anların anlatıldığı programda seyirciler kahkahaya boğulurken, Milli Sporcu Nihat Kahveci’nin Londra’da bir camide Cuma Namazı’na gitme hikayesi ve 2002 Dünya Kupası için Japonya’ya giden milli takım uçağında yaşanan anlar salonda uzun süre alkışlandı.

Türk halkının futboldaki başarılara uzun süredir hasret olduğunu belirten ünlü futbolcu Nİhat Kahveci, “Bizlerin tarihe geçen gollerimizin ve kurtarışlarımızın üzerlerine yenilerinin eklenmesi gerekmekte, artık yeni başarılar, yeni goller ve yeni kurtarışlar konuşulmalı “dedi. İyi bir sporcunun yapması gerekenleri ve çalışma prensiplerine derece bağlı olmaları gerektiğini aktaran sporcular, halkına kendilerine gösterdikleri misafirperverlik ve ilgi için teşekkür ederken, bu güzel etkinlik ile kendilerini hayranları ile bir araya getiren Fatih Bakıcı’ya teşekkür ettiler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ