Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

DERYA ULUĞ BOZÜYÜK’ÜN KURTULUŞ GÜNÜ ETKİNLİKLERİNDE SAHNE ALACAK

Bozüyük’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü nedeni ile düzenlenen etkinlikler kapsamında pop müziğin sevilen sanatçılarından Derya Uluğ Bozüyüklü hayranları ile buluşurken kurtuluş etkinlikleri bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Fener Alayı ile coşkulu kutlamalara sahne olacak

HABER » BOZÜYÜK » DERYA ULUĞ BOZÜYÜK’ÜN KURTULUŞ GÜNÜ ETKİNLİKLERİNDE SAHNE ALACAK » Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019 9:58
DERYA ULUĞ BOZÜYÜK’ÜN KURTULUŞ GÜNÜ ETKİNLİKLERİNDE SAHNE ALACAK

Bozüyük Başkanı düzenlenen etkinliklere tüm Bozüyük’lüleri davet ederek “güzel ilçemiz düşman işgalinden 97 yıl önce 4 Eylül günü kurtarıldı. Kurtuluşumuzun yıl dönümünde 4 Eylül gününü coşkuyla kutlayacağız. 4 Eylül akşamı saat 20:00’de Cumhuriyet Meydanı’ndan 4 Eylül Mahallesi’ndeki konser alanına fener alayıyla yürüyeceğiz. Sevgili hemşehrilerim; çoluk çocuk beraberce ayrıcalıksız olarak yapacağımız bu yürüyüşe hepinizin katılmasını dilerim ve hepinizi sevgilerimle kucaklarım” dedi.

4 Eylül Kurtuluş Günü anma törenleri ve etkinlikleri 4 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan çelenk koyma töreni ile başlayacak. Program akışında sırası ile saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması, protokol konuşmaları, şiirlerin okunması, mehteran gösterisi, çocuk halk oyunları gösterisi yer alırken olarak Halk Eğitim Merkezi müzik grubu tarafından kahramanlık türküleri seslendirilecek.

ATATÜRK ,SİLAH ARKADAŞLARI VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİDİ ŞERİF OKUTULACAK
Öğlen namazı öncesinde Merkez Kasımpaşa Cami’inde Atatürk, silah arkadaşları ve şehitlerimiz için Mevlidi Şerif okunarak namaz sonrasında cami cemaatine pilav ikramı yapılacak. ’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü nedeni ile düzenlenen kutlamalar bu yıl ilk kez yapılacak olan Fener Alayı ile devam edecek.

Saat 20:00’de vatandaşların katılımı ile Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayacak olan Fener Alayı 4 Eylül Mahallesi’ndeki konser alanında sona erecek. Kurtuluş coşkusu; 4 Eylül Mahalle Muhtarlığı’nın arkasındaki futbol sahasında saat 21:00’de gerçekleştirilecek olan ve sevilen sanatçı Derya Uluğ’un sahne alacağı konser programı ile devam ederken tüm Bozüyüklülerin davetli olduğu kurtuluş etkinlerinin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ