Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

DART’TA ENGEL YOK

Bozüyük Engelliler Derneği ve Bozüyük İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen projede, yarışmacılara madalyalarını Vali Tahir Büyükakın takdim etti.

HABER » BOZÜYÜKSPOR » DART’TA ENGEL YOK » Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018 0:19
DART’TA ENGEL YOK

Düzenlenen kapsamında Halk Merkezi dart salonunda düzenlenen turnuvada engelliler üyeleri dart sporundaki yeteneklerini gösterirken, turnuva sonunda yarışmacılar madalyalarını Valisi Tahir Büyükakın’ın elinden aldılar. vatandaşların sosyalleşmesi ve sosyal hayata adapte olmaları için düzenlenen turnuva ile ilgili olarak Engelliler Başkanı İsmail Çelik; “Bu ile engellerin olmadığı muhteşem bir sporu dernek üyelerimiz ile birlikte deneyimlediğimiz, bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Tahir Büyükakın’a, İlçe Kaymakamımız Hasan Yaman’a, Başkanımız Sayın Fatih Bakıcı’ya ve turnuvanın düzenlenmesinde emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Turnuva sonunda protokol üyeleri yarışmacılara madalyalarını takdim ederlerken, özellikle vatandaşların aileleri düzenlenen, tüm bu tarz etkinlikler için protokol üyelerine teşekkür ettiler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ