Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BUZ GİBİ HAVADA BAKKALCIOĞLU SEVGİSİ

Bozüyük Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun Pazaryerililer dernek ziyareti adeta mitinge dönüştü.

HABER » SİYASET » BUZ GİBİ HAVADA BAKKALCIOĞLU SEVGİSİ » Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019 1:12
BUZ GİBİ HAVADA BAKKALCIOĞLU SEVGİSİ

Bozüyük Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun Pazaryerililer dernek ziyareti adeta mitinge dönüştü.

Soğuk havada gerçekleşen ilçe teşkilatı ve İYİ Parti ilçe teşkilatının birlikte düzenledikleri Pazaryerililer dernek ziyareti miting şeklinde gerçekleşti. CHP Yaşar Tüzün burada yaptığı konuşmada “11 de 11 yapacağız diyen AKP iktidarı bu gün itibari ile hayal kırıklığına uğramıştır. Millet ittifakı Bilecik’te 11’de 11 yapacaktır. Yerel yönetimde Bozüyük’ümüzü büyütmek istiyoruz. 1 Nisan’da Bozüyük’te yepyeni bir sayfa açacağız.” dedi.

Ardından Mehmet Talat Bakkalcıoğlu yaptığı konuşmada “sevgili yol arkadaşlarım ,aylardır yürüyoruz,çığ gibi büyüye, büyüye buralara geldik .Bakın Pazaryerililer derneğimiz ile yaptığımız buluşma adeta mitinge dönüştü.Bu buluşma Pazar günü zafere dönüşecek. Yeniden büyüyen bir Bozüyük’ü yapmak için bu yola çıktık.Bütün yapacaklarımızı halkımızla paylaştık, paylaştığımız herşey göreve geldiğimizde yerine gelecek. Bozüyük’ümüzde boztranvayımız olacak mutlaka,Bozüyük’te büyük bir yaşam parkımız olacak ,Bozüyük’te kreşten huzur evine ,halkımızın tüm yaş guruplarına dokunan projelerimizde yerine gelecek. Bu yolu yürüdük sonuna geldik ,geldiğimiz noktada artık yarın seçimden önceki gün, bu akşam burada toplantımızı yapıyoruz.” dedi.

Pazaryerililer derneğinde çay içilip ,helva yendi, misafirperverlikleri için teşşekür eden partililer daha sonra dernekten ayrıldılar.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ