BUĞRA LEVENT YENİDEN GÖREVDE

featured

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleri sebebi ile Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa eden Buğra Levent’in 30 Kasım 2018 tarih ve 30611 sayılı Mükerrer Resmi Gazetede yayınlanan 7152 sayılı Kanuna göre 19.04.2019 tarihli Olağanüstü Yönetim Kurulu toplantısında alınan karar gereği göreve iadesi ve görev dağılımı yapılmıştır.

Yapılan Oylama sonrasında görev dağılımı aşağıda belirtildiği gibi gerçekleşmiştir.
Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent
Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hakan Bakıcı
Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Veli Çelik
Yönetim Kurulu Sayman Üye Fahri Bülbül
Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Murat Köftecioğlu
Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Bağ
Yönetim Kurulu Üyesi Kısmet Turan
Yönetim Kurulu Başkanı Buğra LEVENT konuya ilişkin olarak aşağıdaki açıklamayı yapmıştır. .
“…Değerli Üyelerimiz ve Kıymetli Dostlarım malumlarınız olduğu üzere geçtiğimiz günlerde tamamlanan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sürecinde Siyaseten de görev almak ve bu anlamda Siyasi Platformda da siz değerli üyelerimiz ve daha geniş kapsamda İlçemiz ve Bölgemiz Kamuoyuna hizmet verebilmek için Aday olma isteğimi belirtmiş ve yasa gereği yürütmekte olduğum Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu Başkanlığı görevinden istifamı istemiştim.

Seçimlerin tamamlandığı şu an itibariyle herhangi bir Siyasi Platformda görev almamam sebebi ile ve yine 30 Kasım 2018 tarih ve 7152 Sayılı Mükerrer Resmi Gazetede yayımlanan Kanuna göre 19 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilen Odamız Olağanüstü Yönetim Kurulu Toplantımızda Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı olarak göreve iadem gerçekleştirilmiştir.

Bu süreçte başta Oda Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Başkan Yardımcımız Sayın Veli ÇELİK başta olmak üzere Yönetim Kurulumuzda ve Meclisimizde görev yapan tüm arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi iletmek isterim.
Aynı zamanda bu süreçte siz değerli Oda Üyelerimizin de gösterdiği anlayış için özellikle teşekkür ederim.
Bu andan itibaren Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB İnşaat Taahhüt Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerim ile siz Değerli Üyelerimiz başta olmak üzere İlçemiz ve Bölgemiz Ekonomisinin gelişmesi ve iş potansiyelimizin artması için bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra da çalışmalarımızı kesintisiz bir şekilde sürdüreceğimizi paylaşmak isterim. Bu vesile ile herkesin Beraat Kandilini kutlar saygılar sunarım..”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!