Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük’ün öz evladı Caner Cerrah, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi oldu

Bozüyük ilçemizdeki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine, Bozüyük’lü hemşehrimiz diş tabibi Caner Cerrah atandı.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük’ün öz evladı Caner Cerrah, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi oldu » Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021 21:32
Bozüyük’ün öz evladı Caner Cerrah, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi oldu

Yaklaşık bir ay önce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Kenan Koçak’ın vefat etmesi sonucunda boşalan başhekimliği görevine Bozüyük’ümüzün sevilen simalarından olan sağlık merkezi tabiplerinden hemşehrimiz diş tabibi Caner Cerrah getirildi.

Başhekim Caner Cerrah, zorlu bir süreçte üstlendiği sorumluluğun bilincinde olduğunu ve bu bilinçle halkına en iyi hizmeti sunabilmek adına mücadele edeceğini söyledi.

Cerrah, yaptığı açıklamada “ sürecinde çalışanlarımız ile halkımızın sağlığını korumak ve bulaşı önlemek maksadıyla diş hekimliği uygulamalarının büyük bir bölümünü gerçekleştiremedik.

Aşılama işlemlerinin başlamasıyla birlikte kurumumuz diş tedavilerini gerçekleştirmeye başlamıştır. İnşallah aşılama işlemleri sonucunda vakalarındaki düşüş ve hastalığın her geçen gün azalmasıyla birlikte protetik tedavilerin de artmasıyla en kısa sürede tam performansa geçmeyi umut ediyoruz.

Bu süreçte halkımızın bizlere gösterdiği sağduyu ve anlayışlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Alibeydüzü köyünden olan, 1981 doğumlu Caner Cerrah evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ