Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük’te yakaladığımız birlik ve beraberliği kimse zedeleyemez !

CHP Bozüyük İlçe Başkanı İhsan Esel son günlerde kamuoyunda konuşulan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Kamalı Şahin konusunda basın açıklaması gerçekleştirdi. Esel “Bozüyük’te yakaladığımız birlik ve beraberliği kimse zedeleyemez” dedi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Bozüyük’te yakaladığımız birlik ve beraberliği kimse zedeleyemez ! » Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021 13:05
Bozüyük’te yakaladığımız birlik ve beraberliği kimse zedeleyemez !

CHP İlçe Başkanı İhsan Esel yapmış olduğu açıklamada “31 Mart Yerel Seçimlerinde ’te her türlü siyasi görüşten hemşerilerimizin oyları ile Başkanımızı seçmenin ve İlçe genelinde birinci parti olmanın gururunu hep birlikte yaşadık.

Uzun zamandır Başkanımızın sosyal medyada yapmış olduğu açıklamalar sonrasında birçok tepkiler aldık. Etnik köken ayrımı yaparak insanları dışlayarak, diğer siyasi partileri yok sayıp o partilerde mücadele edenleri yok sayarak, ve partimizin ilke ve politikalarına aykırı hareket ederek yaptığı açıklamalar sonrasında Genel Başkanlığımıza İlçe Yönetimimiz olarak gerekli başvurumuzu gerçekleştirdik.

Bundan sonra kararı alacak olan Genel Başkanlığımızdır. Bizler Genel Merkezimizin vereceği karara uymak zorunda olduğumuzun altını çiziyorum. 20 yıl sonra ’te yakaladığımız birlik ve beraberliği kimse zedeleyemez” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ