Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasından 834 öğrencimize eğitim yardımı yapıldı

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel eğitim yardımı çalışmalarının bir yenisini daha tamamladı.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasından 834 öğrencimize eğitim yardımı yapıldı » Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2021 16:44
Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasından 834 öğrencimize eğitim yardımı yapıldı

Bu çerçevede Odalar ve Borsalar Birliği ile organizasyonunda İlçemiz İlk ve Ortaöğretim okullarında okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık kaban yardımı yapıldı.

Cumhuriyet İlkokulu’nda düzenlenen törene, İlçe Milli Müdürü Mahmut Demir ve Müdürü Mehmet Güven ev sahipliğinde Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Veli Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri A. Murat Köftecioğlu, İbrahim Bağ ve Kısmet Turan ile Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk katıldı.

Teslim töreni sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, bu tip sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yardımlarının ulaştırılması konusunda büyük titizlik ile çalışan, başta İlçe Milli Müdürü Mahmut Demir olmak üzere tüm Müdürlerine ve Oda Yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

Milli Müdürü Mahmut Demir bu çalışmaları sırasında İş dünyasından aldıkları destek ile İlçemizde gören 834 öğrencimize kışlık kaban verilmesinden duydukları memnuniyeti belirttiler ve Yönetim Kurulu Başkanı ile Oda Yöneticilerine teşekkürlerini ilettiler.

Etiketler: , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ