Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK KUZEY KAFKASYA KÜLTÜR DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bozüyük’te aktif olarak çalışmalarına devam eden Bozüyük Kuzey Kafkasya Kültür Derneği ‘Bozüyük Kültürüne Sahip Çıkıyor’ adı altındaki etkinliklerinin bir dalı olan Kafkas oyunları, haftanın her Cuma akşamı dernek binasında gerçekleştiriliyor .

HABER » BOZÜYÜKHABER TV » BOZÜYÜK KUZEY KAFKASYA KÜLTÜR DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR » Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018 13:38
BOZÜYÜK KUZEY KAFKASYA KÜLTÜR DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bozüyük’te aktif olarak çalışmalarına devam eden Kuzey Kafkasya Kültür Derneği ‘ Kültürüne Sahip Çıkıyor’ adı altındaki etkinliklerinin bir dalı olan Kafkas oyunları, haftanın her Cuma akşamı dernek binasında gerçekleştiriliyor .
Kuzey Kafkasya Kültür başkanı Fehmi Nilifer yaptığı açıklamada “derneğimizin aktivitilerinden biri olan Kafkas oyunları Gülşah öğretmenimizin eşliğinde her hafta devam ediyor. Bizler gençlerimizi ,çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz ,aileleriz burada,çok güzel bir birlikteliğimiz var, hep beraber bir aile olduk, derneğimizin binasında üst katta çocuklarımız burada çalışırken ,gençlerimiz orta katta ve bayanlarımızda alt katta çalışıyorlar” dedi. Kafkas dans öğretmeni Gülşah Doğu’da “her Cuma akşamı çocuklarımıza kafkas dansları öğretmeye çalışıyoruz, çocuklarımızı teknolojiden biraz olsun uzaklaştırıp birbirlerini ve kültürlerini tanıtmaya çalışıyoruz ” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ