BOZÜYÜK KUZEY KAFKASYA KÜLTÜR DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOZÜYÜK KUZEY KAFKASYA KÜLTÜR DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bozüyük’te aktif olarak çalışmalarına devam eden Bozüyük Kuzey Kafkasya Kültür Derneği ‘Bozüyük Kültürüne Sahip Çıkıyor’ adı altındaki etkinliklerinin bir dalı olan Kafkas oyunları, haftanın her Cuma akşamı dernek binasında gerçekleştiriliyor .

HABER » BOZÜYÜKHABER TV » BOZÜYÜK KUZEY KAFKASYA KÜLTÜR DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR » Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018 13:38
BOZÜYÜK KUZEY KAFKASYA KÜLTÜR DERNEĞİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

’te aktif olarak çalışmalarına devam eden Bozüyük Kuzey Kafkasya Kültür Derneği ‘Bozüyük Kültürüne Sahip Çıkıyor’ adı altındaki etkinliklerinin bir dalı olan Kafkas oyunları, haftanın her Cuma akşamı dernek binasında gerçekleştiriliyor .
Bozüyük Kuzey Kafkasya Kültür Derneği başkanı Fehmi Nilifer yaptığı açıklamada “derneğimizin aktivitilerinden biri olan Kafkas oyunları Gülşah öğretmenimizin eşliğinde her hafta devam ediyor. Bizler gençlerimizi ,çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz ,aileleriz burada,çok güzel bir birlikteliğimiz var, hep beraber bir aile olduk, derneğimizin binasında üst katta çocuklarımız burada çalışırken ,gençlerimiz orta katta bayanlarımızda alt katta çalışıyorlar” dedi. Kafkas dans öğretmeni Gülşah Doğu’ “her Cuma akşamı çocuklarımıza kafkas dansları öğretmeye çalışıyoruz, çocuklarımızı teknolojiden biraz olsun uzaklaştırıp birbirlerini ve kültürlerini tanıtmaya çalışıyoruz ” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber