BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN DRONE’LU DENETİM « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN DRONE’LU DENETİM

Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü Bozüyük çevre yolu üzerinde drone ile havadan trafik denetimlerine başladı.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN DRONE’LU DENETİM » Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018 21:32
BOZÜYÜK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN DRONE’LU DENETİM

İlçe Emniyet Müdürlüğü Bozüyük çevre yolu üzerinde drone ile havadan trafik denetimlerine başladı. TEDES gezici radarların ardından dronelu denetimlerin de başlaması üzerine ceza yemek istemeyen sürücülerin çok daha dikkatli olması gerekecek.

Bozüyük çevre yolu üzerinde Seyir Terası yanındaki hakim tepeden havalanan Drone ile trafik kurallarına uymadığı belirlenen sürücüler, uygulama noktasındaki ekiplere bildirildi.
Konu ile ilgili olarak trafik denetimlerini Bozüyük İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner ile birlikte inceleyen İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal; ” Emniyet Genel Müdürlüğümüzün 2 Kasım’dan itibaren tüm Türkiye’de başlattığı havadan kontroller kapsamında, Bozüyük’te drone ile trafik kontrollerimizi sürdürüyoruz. Günün çeşitli saatlerinde drone ile yapılan ihlaller tespit edilerek, ileri yönde bekleyen ekiplerimize bildiriliyor ve hatalı sürücüler ile ilgili gerekli idari işlemleri gerçekleştiriyoruz. Son zamanlarda yapılan yoğun trafik denetimleri ve sürücülerimizin trafik kurallarına uymalarında gösterdikleri kararlılık neticesinde, trafik kazalarının önlenmesi konusunda önemli mesafeler alınırken önceliğimiz, vatandaşlarımızın güvenliğidir” dedi.

Konu ile ilgili olarak drone görüntülerinde kırmızı ışık ihlali, emniyet şeridi ve hız ihlali yaptığı, telefonuyla konuştuğu tespit edilen sürücülere trafik ekipleri tarafından cezai işlem uygulanacağı öğrenildi.
HABER VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN:

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber