Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDE SOSYAL DENGE TAZMİNATI SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Bozüyük Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen arasında sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDE SOSYAL DENGE TAZMİNATI SÖZLEŞMESİ İMZALANDI » Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019 20:52
BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDE SOSYAL DENGE TAZMİNATI SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Konu ile ilgili olarak Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı  Hasan Hüseyin Uygun ve --Sakarya Şube Başkanı Hayri Türbe Bozüyük Mehmet Talat ile bir araya geldi. Başkanlık makamında yapılan imza töreninde konuşan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Memurların derecelerine göre aşağıdan yukarıya doğru olan denge oranının doğru olmadığını belirterek, memurların tamamının sosyal denge tazminatı oranının %85 olarak belirlendiğini söyledi.


%85 ORANINDA VE HERKESE EŞİT ÖDEME YAPILACAK ŞEKİLDE BELİRLEDİK
Başkan Bakkalcıoğlu “Memurlarımızın sosyal denge tazminatı oranını kanunen en yüksek devlet memuru maaşına uygulanan tazminat oranının %85’i oranında ve herkese eşit ödeme yapılacak şekilde belirledik. Emeklerini bizlerden esirgemeyeceğini bildiğim memurlarımıza iyi şartları sağlamak için gerekli iyileştirmeleri yapacağız. Belirlenen oranlar çalışanlarımıza hayırlı olsun” diyerek Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun ve --Sakarya Şube Başkanı Hayri Türbe’ye çalışmalarında kolaylıklar diledi.


BAŞKAN BAKKALCIOĞLU MEMURUMUZUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMÜŞTÜR
Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesinin imzalanmasının ardından, Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun ise “Memurun bu zor anında, enflasyonun %20’lere,  gıdadaki enflasyonun %29 oranlarına çıktığı bu dönemde memuruna, çalışanlarına ve emekçisine saygı duyan, alın terine değer veren, memurun yüzünü güldüren, Başkanımız Mehmet Talat ’na çok teşekkür ediyoruz” diyerek, Başkan ’na plaket takdim etti.   Bozüyük ’nde gerçekleştirilen imza törenine Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun ve --Sakarya Şube Başkanı Hayri Türbe’nin yanı sıra; Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yavuz ve Türk Yerel Hizmet-Sen Temsilcisi Kadir Ayvaz katıldı.

Etiketler: , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ