BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDE SOSYAL DENGE TAZMİNATI SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konu ile ilgili olarak Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı  Hasan Hüseyin Uygun ve Eskişehir-Bilecik-Sakarya Şube Başkanı Hayri Türbe Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ile bir araya geldi. Başkanlık makamında yapılan imza töreninde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Memurların derecelerine göre aşağıdan yukarıya doğru olan denge oranının doğru olmadığını belirterek, memurların tamamının sosyal denge tazminatı oranının %85 olarak belirlendiğini söyledi.


%85 ORANINDA VE HERKESE EŞİT ÖDEME YAPILACAK ŞEKİLDE BELİRLEDİK
Başkan Bakkalcıoğlu “Memurlarımızın sosyal denge tazminatı oranını kanunen en yüksek devlet memuru maaşına uygulanan tazminat oranının %85’i oranında ve herkese eşit ödeme yapılacak şekilde belirledik. Emeklerini bizlerden esirgemeyeceğini bildiğim memurlarımıza iyi şartları sağlamak için gerekli iyileştirmeleri yapacağız. Belirlenen oranlar çalışanlarımıza hayırlı olsun” diyerek Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun ve Eskişehir-Bilecik-Sakarya Şube Başkanı Hayri Türbe’ye çalışmalarında kolaylıklar diledi.


BAŞKAN BAKKALCIOĞLU MEMURUMUZUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMÜŞTÜR
Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesinin imzalanmasının ardından, Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun ise “Memurun bu zor anında, enflasyonun %20’lere,  gıdadaki enflasyonun %29 oranlarına çıktığı bu dönemde memuruna, çalışanlarına ve emekçisine saygı duyan, alın terine değer veren, memurun yüzünü güldüren, Belediye Başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” diyerek, Başkan Bakkalcıoğlu’na plaket takdim etti.   Bozüyük Belediyesi’nde gerçekleştirilen imza törenine Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Uygun ve Eskişehir-Bilecik-Sakarya Şube Başkanı Hayri Türbe’nin yanı sıra; Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yavuz ve Bozüyük Türk Yerel Hizmet-Sen Bozüyük Temsilcisi Kadir Ayvaz katıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!