Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK BELEDİYESİ ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI ,ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİDİ ŞERİF OKUTACAK

Bozüyük belediyesi 4 Eylül Kurtuluş Günü anma törenleri ve etkinlikleri kapsamında Merkez Kasımpaşa Cami’inde Atatürk ve silah arkadaşları ,şehitlerimiz için Mevlidi Şerif okutacak.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK BELEDİYESİ ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI ,ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİDİ ŞERİF OKUTACAK » Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019 22:49
BOZÜYÜK BELEDİYESİ ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARI ,ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİDİ ŞERİF OKUTACAK

4 Eylül Kurtuluş Günü anma törenleri ve etkinlikleri 4 Eylül Çarşamba günü saat 10:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan çelenk koyma töreni ile başlayacak. Program akışında sırası ile saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunması, protokol konuşmaları, şiirlerin okunması, mehteran gösterisi, çocuk halk oyunları gösterisi yer alırken olarak Halk Merkezi müzik grubu tarafından kahramanlık türküleri seslendirilecek.

VE SİLAH ARKADAŞLARI,ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEVLİDİ ŞERİF OKUTULACAK
Öğlen namazı öncesinde Merkez Kasımpaşa Cami’inde ve silah arkadaşları ,şehitlerimiz için Mevlidi Şerif okunarak namaz sonrasında cami cemaatine pilav ikramı yapılacak. ’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü nedeni ile düzenlenen kutlamalar bu yıl ilk kez yapılacak olan Fener Alayı ile devam edecek.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ