Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI FATİH BAKICI ‘2018 YILININ EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI’ SEÇİLDİ

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Kent Başkan Dergisi tarafından Türkiye Genelinde yapılan ankette Marmara Bölgesi İlçeler Kategorisinde en yüksek oyu alarak ‘2018 Yılının en başarılı Belediye Başkanı’ seçildi.

HABER » BOZÜYÜK » BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI FATİH BAKICI ‘2018 YILININ EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI’ SEÇİLDİ » Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018 23:39
BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKANI FATİH BAKICI ‘2018 YILININ EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI’ SEÇİLDİ

Kent Başkan adlı genelinde aylık yayın yapan haber dergisinin düzenlediği, Marmara Bölgesindeki ilçe belediyeleri kategorisinde yapılan online anketlerde en çok oy alan Başkanları içinde yer alan Fatih Bakıcı, bu önemli ödülün sahibi oldu. Başarılı çalışmalarıyla yerel ve ulusal bazda sürekli adından söz ettiren Başkan Bakıcı, “’nin dört bir yanından yerel yöneticilerin katıldığı bu platformlarda ilçemizi temsilen bulunmaktan gurur duyuyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, desteklerini bizden esirgemeyen ve bizlere her zaman güç veren tüm Hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Marmara Bölgesi’ndeki ilçeleri kapsayan ankette en oy alarak bu ödüle sahip olmak bizlere nasip oldu. Ödül törenine katılan eski Bakanımız mevcut TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanımız Hakan Çavuşoğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Milletvekilimiz Selim Yağcı ve organizasyona ev sahipliği yapan Belediye Başkanımız Nihat Can’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Programda konuşan TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu ödüle layık görülen tüm belediye başkanlarını kutlayarak “Eskiden belediyecilik denilince akla gelen kaldırım taşı, kanalizasyon, çöp toplama idi. Açıkça ifade edeyim ki bu paradigma İstanbul gibi bir metropole olan ile değişmiştir. Bunu söylerken kötüyü göstermek için değil, iyiyi göstererek özendirmek için söylüyorum. Bu ülke, belediye kamyonlarına bombalar yüklenerek güvenlik güçlerimizin şehadet şerbetini içtiği günler gördü. Eğer konu vatansa, memleket ise birlikte beraberce yürüyeceğiz. Bir olalım, beraber olalım. Hep birlikte olalım” dedi. Programda konuşmaların ardından genelinde yapılan online anket sonuçlarına göre dereceye giren belediye başkanlarına ödülleri verildi.

“Kent Başkan 2018 Ödül Töreni” Bilecik Şeyh Edebali Kültür ve Merkezi’nde Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, Milletvekili Selim Yağcı, Türkiye’nin 7 bölgesinden büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ