BOL KAHKAHALI “İKİNCİ BAHAR” ADLI TİYATRO OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOL KAHKAHALI “İKİNCİ BAHAR” ADLI TİYATRO OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Bozüyük Belediyesi’nin ev sahipliğinde seyirci ile buluşan İstanbul Temaşa Tiyatrosu’nun sahnelediği “İkinci Bahar” adlı tiyatro oyunu izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

HABER » BOZÜYÜKMANŞET » BOL KAHKAHALI “İKİNCİ BAHAR” ADLI TİYATRO OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ » Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2018 0:48
BOL KAHKAHALI “İKİNCİ BAHAR” ADLI TİYATRO OYUNU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Metristepe Kültür Merkezi’nde 4. Uluslararası Tiyatro Günleri etkinlikleri çerçevesinde olarak sahnelenen aşk, romantizm komedi dolu ‘İkinci Bahar’ adlı oyunda ideallerini, hayallerini çok çalışmak, para kazanmak üzerine kuran bir genç kuşak ve solmuş çiçeklerin kendine özgü kokuları olduğunu geç de olsa fark etmiş olan diğer kuşak mizahi bir dille anlatılıyor.

Serkan Budak’ın uyarlayıp yönettiği 2 perdelik komedi oyununda sinema, tiyatro ve dizi filmlerin sevilen oyuncusu Cihat Tamer, Bedia Ener, Buket Dereoğlu ve Emre Törün rol alırken usta Tiyatro Sanatçısı Cihat Tamer’in 56. sanat yılı dolayısıyla sahnelenen oyun izleyicilerinden tam not aldı. Oyunun sonunda sahneye gelen tüm oyuncuları başarılı performansları nedeni ile tebrik eden Başkan Yardımcısı Barış Oğuz, tiyatro ekibine Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ve tüm izleyenler adına teşekkür etti.

Bol kahkahalı iki perdelik oyunu İlçe Garnizon Komutanı Bkm. Yzb. Murat Günhan, Belediye Başkan Yardımcısı Barış Oğuz ve çok sayıda tiyatro sever izledi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber