Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Başkan Bakkalcıoğlu METRO İstanbul genel müdürü Özgür Soy ve METRO İstanbul heyetini ağırladı

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, ilçe merkezinde ulaşımı kolaylaştıracak olan belediyenin vizyon projesi BOZTRAM ile ilgili olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi kent içi raylı sistemlerinin işletmeciliğini yapan Metro İstanbul’un Genel Müdürü Özgür Soy ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi.

HABER » BOZÜYÜK » Başkan Bakkalcıoğlu METRO İstanbul genel müdürü Özgür Soy ve METRO İstanbul heyetini ağırladı » Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2021 19:51
Başkan Bakkalcıoğlu METRO İstanbul genel müdürü Özgür Soy ve METRO İstanbul heyetini ağırladı

Başkan ’nun makamında yapılan toplantıya Metro İstanbul’un Genel Müdürü Özgür Soy’un yanı sıra Genel Müdür Yardımcısı ( Hizmetleri ve ARGE) Mehmet Fatih Gültekin, Etüd ve Demiryolu Koordinatörü Ertan Toprakal, Mimari Tasarım ve BİM Koordinatörü Hande Akkoyunlu, İstanbul Büyükşehir Mahalli İdareler Uzmanı Nazlı Yaşar ve başkan yardımcıları katıldı.

İlçede ana cadde üzerinde, çevre dostu elektrikli vagonlarla hizmet verecek Boztram Projesinin masaya yatırıldığı toplantıda fizibilite çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Heyet yapılan toplantının ardından Başkan nezaretinde, yapılacak tramvay hattı güzergahını inceledi.

Görüşmenin sonunda Başkan Metro İstanbul’un Genel Müdürü Soy’a günün anısına plaket takdiminde bulunarak Nutuk ve Türk Bayrağı hediye etti.

Toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten Başkan Bakkalcıoğlu, ve danışmanlık konusunda verecekleri tüm destekler, ilçeye göstermiş olduğu ilgi ve alaka nedeniyle İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, Metro İstanbul’un Genel Müdürü Özgür Soy ve beraberindeki heyete teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ