Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKICI’DAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ ETKİNLİK

Bozüyük Belediyesi tarafından final haftasında olan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bozüyük Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine sucuk ekmek ikramı yapıldı.

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKICI’DAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ ETKİNLİK » Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019 22:28
BAŞKAN BAKICI’DAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SÜRPRİZ ETKİNLİK

tarafından final haftasında olan Şeyh Edebali Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu öğrencilerine sucuk ekmek ikramı yapıldı.Final haftasında oldukça yoğun bir şekilde ders çalışan öğrencilerin biraz olsun rahatlamaları ve sosyalleşmeleri adına düzenlenen etkinlikte ve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Faruk Akın öğrencilere kendi elleriyle sucuk ikram ettiler.

İkramların ardından öğrenciler ile kafeteryasına geçen Başkan Bakıcı, burada öğrencilerin masalarına konuk olarak onlarla sohbet etti ve tavla oynadı. Renkli ve eğlenceli görüntülerin oluştuğu etkinliğin ardından özellikle öğrenciler, böylesine yoğun geçen sınav haftasında biraz olsun rahatlamalarını ve eğlenmeleri sağladığı için ’ya teşekkür ettiler.

Bozüyük’te okuyan öğrencilerin ailelerinden kendilerine emanet edildiğini belirten Başkan Bakıcı, üniversitelerinde kendilerini ağırlayan öğrencilere teşekkür etti.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ