Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKICI, ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı öğrenci meclisi başkanları ile bir araya gelerek öğrencilerle fikir alış verişinde bulundu.

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKICI, ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ » Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018 21:41
BAŞKAN BAKICI, ÖĞRENCİ MECLİS BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Başkanı Fatih Bakıcı, Metristepe Kültür Merkezi Meclis Toplantı Salonu’nda meclisi toplantısına katıldı. İlçede veren okulların temsilcilerinden oluşan yaklaşık 41 kişilik gurubu meclis sıralarına oturarak hem projelerini hem de istek ve taleplerini dile getirdi.

IMKB Anadolu Lisesi temsilcisi Rabia Ercan’ın Meclis Başkanlığı görevini üstlendiği toplantıda Bozüyük Başkanı Fatih Bakıcı ve İlçe Milli Müdürü Servet Çetinkaya da yer aldı. Meclisi’nde olarak konuşan Bozüyük Başkanı Fatih Bakıcı “Ben 6 yıldır bu şehre hizmet etmeye çalışıyorum. Ve bizlerde şunu söylüyoruz, gerçekten bizim için önemlisiniz. Değerinizin ne olduğunu belki yıllar sonra anlayacaksınız. Şimdi bir çok öğrencimiz okullarının eksikleri, alınması gereken taleplerini dile getiriyor. Şimdi bu olması gereken bir davranış. Ama hassasiyet gösteren birkaç arkadaşımız var bu nedir?

Olmayana olanı vermek. Bir arkadaşınızın okula gelirken bir kıyafeti eksik ise bir oyuncak alamıyor ise onların eksiğini gidermek sizlerin amacı olması lazım. Düşünün ki bugün belki içinizde annesi babası olmayan da olabilir. Onun eksikliğini sadece siz yaşarsınız. Onun eksiğini gidermek sizlerin desteğine çok bağlıdır. Bugün ’te Engelliler İş Okulu’muz var, bunlar sosyal projelerdir.

Bir kardeşim bana şunu söyledi; Biz oyuncaklarımızı alıyoruz farklı okullara götürüyoruz. Çok güzel bir proje. Sizin içinizde bunları gerçekleştirebilecek cevher inanın var. Bu meclis toplantısının her ay düzenli olarak yapılması gerekiyor. Ben büyük oranda katılmaya gayret göstereceğim. Ama katılamaz isem başkan yardımcım gelir. Ama siz aylık düzenli olan bu toplantılar için farklı projeleri düşünün.

Bu projelerin hayata geçirilmesi ile ilgili olarak burada tartışıp yazılı bir halde Milli Müdürlüğü’müze, Belediyemize iletin. Sonuçta hepiniz ‘bakın şahsınıza bir şey istemediniz’ hepiniz okula orada ki öğrencilerin yararlanması ile ilgili olarak talepte bulundunuz. Güzel bir olay, işte bu ben değil biz anlayışıdır” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ