Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKICI, ÇARŞI MAHALLE SAKİNLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Çarşı Mahalle sakinlerinin düzenlediği pazar kahvaltısına konuk oldu.

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKICI, ÇARŞI MAHALLE SAKİNLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU » Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018 16:13
BAŞKAN BAKICI, ÇARŞI MAHALLE SAKİNLERİ İLE KAHVALTIDA BULUŞTU

Çarşı Mahalle set başında vatandaşlar tarafından düzenlenen kahvaltı sofrasına konuk olan Fatih Bakıcı’ya Başkan yardımcısı Ali Avcıoğlu eşlik etti. Düzenlenen kahvaltıda konuşan Başkan Bakıcı, ” Öncelikle bu güzel Pazar sabahında bu sıcak kahvaltı sofrasına bizleri de davet ettiğiniz için teşekkür ediyorum.

Bizler göreve geldiğimiz günden bu güne her zaman yapılan projelerde, o mahalle sakinlerinin taleplerini kendimize rehber aldık, istişare içinde hareket ettik, sizlerin görevlendirdiği yöneticiler olarak, önceliğimiz sizin taleplerinizdir” dedi.

Düzenlenen buluşmada yaklaşık olarak 100 vatandaş ile bir araya gelen Başkan Bakıcı, kahvaltının ardından vatandaşlar tarafından yöneltilen soruları yanıtladı. Çarşı mahalle için hazırlanan kentsel dönüşüm projesi hakkında bilgi veren Başkan Bakıcı, yöneltilen istek ve talepler doğrultusunda notlarını aldı. Güçlü bir için çalıştıklarını belirten Başkan Bakıcı, “ potansiyeli ve barındırdığı insan gücü ile geleceğe emin adımlarla ilerliyor, bu doğrultuda kentin alt yapısından konutuna, yollarından parklarına pek çok faktörü çok iyi planlamalı ve yapılacakları en iyi şekilde yerine getirmeliyiz” dedi.

Buluşmanın ikinci ayağında vatandaşlar ile birlikte Şehir Müzesi’ne geçen Başkan Bakıcı, burada vatandaşlar ile birlikte sohbet etti. Çarşı Mahalle sakinleri Başkan Bakıcı’ya taleplerini birinci ağızdan dinlediği için ve kendileri ile yakından ilgilendiği için teşekkür ettiler. Kahvaltıda bulunan çocukları da sevindirmeyi ihmal etmeyen Başkan Bakıcı, beraberinde getirdiği oyuncakları çocuklara hediye etti.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ