Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAKKALCIOĞLU’NUN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

HABER » BOZÜYÜK » BAKKALCIOĞLU’NUN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI » Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021 15:37
BAKKALCIOĞLU’NUN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Bozüyük başkanı Bakkalcıoğlu Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, Yüce Meclis’in kuruluşunun 101. yılına erişmenin büyük mutluluğunu yaşadığını belirterek, tüm dünya çocuklarının ve milletimizin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.,

Başkan Bakkalcıoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yıl dönümünde, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yaşadığımız küresel salgına rağmen ortak bir coşkuyla kutluyoruz. Aynı zamanda şanlı tarihimizle, bizlere bu güzel ülkeyi armağan eden ecdadımızla bir kez daha övünüyor ve gurur duyuyoruz.

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal ’ün ’ı “Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” olarak çocuklara hediye etmesi, şanlı bir maziye sahip asil milletimizin mirasçısı çocuklarımızın, geleceğe güvenle bakabilmemizin en güçlü teminatı olmasındandır.

İlke ve İnkılapları doğrultusunda, bilimin, aklın ışığında yetişen çocuklarımız ve gençlerimiz, ülkemizin aydınlık yarınlarını oluşturacaktır.

Bu dileklerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ’ü ve Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyor, bütün hemşehrilerimin ve özellikle çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ