Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bahçem nefesim dediler, bahçeye hayat verdiler

Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı bahçeleri güzelleştirme projesi olan “BAHÇEM NEFESİM PROJESİ” çerçevesinde yapılan çalışmalar meyvelerini vermeye başladı.

HABER » BOZÜYÜK » Bahçem nefesim dediler, bahçeye hayat verdiler » Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2021 14:08
Bahçem nefesim dediler, bahçeye hayat verdiler

Halk Eğitimi Merkezi’nin desteği ile Halk Eğitimi Merkezi Görsel Sanatlar Öğretmeni Ferda Tankuş ve kursiyerleri Kaymakamlık oluruyla iki gün boyunca kurslarını İlkokulunun bahçesine taşıyarak duvarlarını birbirinden güzel resimlerle rengarenk boyadılar.

Halkınında destek verdiği çalışmalar tamamlanarak öğrencilerin kullanımına sunuldu.

İlçe Milli Müdürü Mahmut Demir ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Levent Susam’ın katılımı ile yapılan çalışmalar yerinde görüldü.

bahçelerinin güzelleştirilmesi için Bahçem Nefesim çerçevesinde yapılan bu güzel çalışmadan dolayı İlçe Milli Müdürü Mahmut Demir; okullara her türlü desteği veren Dodurga ’ya ve Halkına, sürecin sağlıklı yürümesinde her türlü desteği veren Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Levent Susam’a, bahçesini güzelleştirmek için uzun süredir çalışmalar yürüten Müdürümüz Gökhan Güneş’e, Kursiyerleriyle günlerdir bahçesinde çalışmalar yapan Değerli Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Ferda Tankuş ve kursiyerlere teşekkür etti.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ