Bahçem nefesim dediler, bahçeye hayat verdiler

featured

Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi’nin desteği ile Halk Eğitimi Merkezi Görsel Sanatlar Öğretmeni Ferda Tankuş ve kursiyerleri Kaymakamlık oluruyla iki gün boyunca kurslarını Dodurga İlkokulunun bahçesine taşıyarak okul duvarlarını birbirinden güzel resimlerle rengarenk boyadılar.

Dodurga Halkınında destek verdiği çalışmalar tamamlanarak öğrencilerin kullanımına sunuldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Levent Susam’ın katılımı ile yapılan çalışmalar yerinde görüldü.

Okul bahçelerinin güzelleştirilmesi için Bahçem Nefesim çerçevesinde yapılan bu güzel çalışmadan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir; okullara her türlü desteği veren Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna’ya ve Dodurga Halkına, sürecin sağlıklı yürümesinde her türlü desteği veren Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Levent Susam’a, okul bahçesini güzelleştirmek için uzun süredir çalışmalar yürüten Okul Müdürümüz Gökhan Güneş’e, Kursiyerleriyle günlerdir okul bahçesinde çalışmalar yapan Değerli Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Ferda Tankuş ve kursiyerlere teşekkür etti.

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!