4 YILDIR YAPTIKLARI ARAŞTIRMA AVRUPALILARIN DİKKATİNİ ÇEKTİ « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

4 YILDIR YAPTIKLARI ARAŞTIRMA AVRUPALILARIN DİKKATİNİ ÇEKTİ

HABER » BOZÜYÜK » 4 YILDIR YAPTIKLARI ARAŞTIRMA AVRUPALILARIN DİKKATİNİ ÇEKTİ » Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018 2:35
4 YILDIR YAPTIKLARI ARAŞTIRMA AVRUPALILARIN DİKKATİNİ ÇEKTİ

Bilecik Şeyh Edebali Üniversite’sindeki iki öğretim üyesi 4 yıldır yaptıkları araştırma ,Avrupalı araştırmacıların dikkatlerini çekti.

Yaklaşık 4 yıldır ,İstanbul’u Anadolu’ya bağlayan İzmit-İznik-Eskişehir merkezli yol güzergahları bahsi geçen güzergahlar üzerinde bulunan ribat, kale, köprü vb. kalıntılarını titizlikle araştırılan Şeyh Edebali Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Nurfeddin Kahraman ve Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Dr.Refik Arıkan Avrupalı araştırmacıların ve bilim adamlarının dikkatlerini çektiler. Fen-Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Nurfeddin Kahraman ve Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Dr.Refik Arıkan Viyana Üniversitesi Tarih Bölümü tarafından 2-3 Kasım Tarihleri arasında Düzenlenecek olan Uluslararası Atölye çalışmalarında Bilecik ve civarında bulunan yol güzergahları ve güzergah üzerinde bulunan köprüler hakkında yıllardır gerçekleştirmiş oldukları saha araştırmalarının gözlemlerini ilgililer ile paylaşacaklar.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber