Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI’nın 19 Mayıs ATATÜRK’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Milli Mücadele’yi Cumhuriyet’le taçlandıran gelişmeler silsilesinin başlangıcı olan Mustafa Kemal Paşa’nın 19 Mayıs 1919 da Milli mücadele meşalesini Samsunda yakışının 102. Yıl dönümü vesilesiyle bütün hemşehrilerimin ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim YAĞCI’nın 19 Mayıs ATATÜRK’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı
18 Mayıs 2021 - 15:50

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlattığı Milli Mücadele’nin Cumhuriyet’le taçlanışının; Cumhuriyetimizin 100. Yıl kutlamalarında 29 Ekim 2023’te Covid-19 virüsü salgını nedeniyle meydanlarda bu yıl gösteremediğimiz coşku ve heyecanı inşallah hep birlikte yaşayacağız.

Değerli Hemşehrilerim;
Covid-19 virüsü salgını nedeniyle yaşadığımız bu zor günlerin ardından, güzel günlerin geleceğine yürekten inanıyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, Meclisimizin kurucu milletvekillerine, milli mücadele döneminin tüm kahramanlarına ve aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, hepsini minnet ve şükranla yâd ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Bilecikli hemşehrilerim olmak üzere tüm gençlerimizin ve halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı