YAĞIŞTAN OLUMSUZ ETKİLENEN BÖLGELERDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

YAĞIŞTAN OLUMSUZ ETKİLENEN BÖLGELERDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

HABER » BOZÜYÜK » YAĞIŞTAN OLUMSUZ ETKİLENEN BÖLGELERDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI » Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019 16:18
YAĞIŞTAN OLUMSUZ ETKİLENEN BÖLGELERDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Bozüyük’te etkili olan sağanak yağışın ardından çok sayıda cadde ve sokakta su birikintileri meydana geldi.

Yoğun sonrasında özellikle düz zeminli bölgelerde birikintiler oluştururken, ekipleri kurduğu kriz masası ile ilçe genelinde geniş kapsamlı bir çalışma başlattı.

Belediye hattına gelen şikâyetler doğrultusunda yaşanan olumsuzluklara anında müdahale eden ekipler vatandaşların yağışlardan en az seviyede etkilenmeleri için yoğun çaba sarf etti.

Su Kanalizasyon Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalarda alt geçitte biriken sular vidanjörler ile çekilirken, suların biriktiği bölgelerde suların yağmur kanallarına akması sağlandı.

Yağmur sularının yollara getirdiği kum ve çakıllar yıkanarak temizlendi. Aynı zamanda yollarda zarar gören kilit taşları ve asfaltlar yenilendi.

Meydana gelen yağışların ardından ilçede su biriken noktaların tek tek tespit edildiği ve bu tür olumsuzlukların önüne geçilmesi için çalışmaların devam edeceği belirtildi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber