YAĞIŞTAN OLUMSUZ ETKİLENEN BÖLGELERDE ÇALIŞMALAR BAŞLADI

featured

Yoğun yağış sonrasında özellikle düz zeminli bölgelerde yağmur suları birikintiler oluştururken, Belediye ekipleri kurduğu kriz masası ile ilçe genelinde geniş kapsamlı bir çalışma başlattı.

Belediye hattına gelen şikâyetler doğrultusunda yaşanan olumsuzluklara anında müdahale eden ekipler vatandaşların yağışlardan en az seviyede etkilenmeleri için yoğun çaba sarf etti.

Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalarda alt geçitte biriken sular vidanjörler ile çekilirken, suların biriktiği bölgelerde suların yağmur kanallarına akması sağlandı.

Yağmur sularının yollara getirdiği kum ve çakıllar yıkanarak temizlendi. Aynı zamanda yollarda zarar gören kilit taşları ve asfaltlar yenilendi.

Meydana gelen yağışların ardından ilçede su biriken noktaların tek tek tespit edildiği ve bu tür olumsuzlukların önüne geçilmesi için çalışmaların devam edeceği belirtildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!