Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Vatansever Türk kadını hatıra ormanı için ağaç diktiler

Bozüyük AK Parti Gençlik Kolları ve Orman İşletme Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü anısına ağaç dikimi yapıldı. Hamidiye Köyü yolu üzerinde eski ilçe çöplüğünün bulunduğu alana yakın bir araziye dikilen çok sayıda ağacın Türk Kadınları için yeşereceği ifade edildi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Vatansever Türk kadını hatıra ormanı için ağaç diktiler » Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2021 17:27
Vatansever Türk kadını hatıra ormanı için ağaç diktiler

Etkinliğe İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, İşletme Müdürü Rabiye Çolak Tuncer, İl Genel Meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, yönetim ve üyeleri ile gençlik kollarının yönetimi ve üyeleri katıldı.

İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy, etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada “ İlçe Teşkilatı olarak, İlçe Gençlik Kolları’mızın 8 Mart anısına düzenlemiş olduğu “VATANSEVER TÜRK KADINLARI HATIRA ORMANI” programını gerçekleştirdik. Gençlerimize bu güzel programları için teşekkür ediyorum. Hatıra Ormanı için yer tahsisinde bulunan Bozüyük İşletme Müdürümüz Sayın Rabiye Çolak Tuncer müdürümüze de şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ