Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Uzun süredir aranan ve 10 ayrı suçtan kaydı bulunan şüpheli kıskıvrak yakalandı

Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri, uzun süredir aranan ve 10 ayrı suçtan kaydı bulunan şüpheliyi kıskıvrak yakaladı.

HABER » ASAYİŞBOZÜYÜK » Uzun süredir aranan ve 10 ayrı suçtan kaydı bulunan şüpheli kıskıvrak yakalandı » Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021 17:50
Uzun süredir aranan ve 10 ayrı suçtan kaydı bulunan şüpheli kıskıvrak yakalandı

Değişik illerde kaçak olan yaşayan şüpheli, ekiplerinden kaçamadı.

Edinilen bilgiye göre, ülkenin değişik illerinde ve resmi belgede sahtecilik başta olmak üzere 10 ayrı suç kaydı bulunan şüpheli, Devlet Hastanesinde muayene sırası beklerken yakayı ele verdi.

Şüpheli İ.H.K. başkasının kimliğini kullanarak Yeşilkent Devlet Hastanesi Nöroloji servisine muayene olmak için başvurdu.

Bu durumu ihbar alan ekipleri hemen harekete geçti. Şüpheli, kendisini Nöroloji servisi önünde bulan ekiplere de farklı bir kimlik gösterince gözaltına alınarak İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Burada yapılan çalışmalar sonucunda şüphelinin gerçek kimliği tespit edildi. Şüphelinin yapılan GBT sorgusunda farklı illerden 10 ayrı suç kaydının olduğu ortaya çıktı.

İlçe Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli adliyeye sevk edildi. Mahkeme sonrasında ise tutuklanarak M tipi kapalı cezaevine gönderildi.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ