Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Tüketici Hakları Bozüyük şube başkanı Hayrettin Sabırlı’nın Ramazan Bayramı mesajı

HABER » KUTLAMALAR » Tüketici Hakları Bozüyük şube başkanı Hayrettin Sabırlı’nın Ramazan Bayramı mesajı » Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2022 23:12
Tüketici Hakları Bozüyük şube başkanı Hayrettin Sabırlı’nın Ramazan Bayramı mesajı

Kuran-ı Kerim’in nazil olduğu mübarek bir ay olan Ramazan, Müslüman coğrafyasının kendine mahsus bir zaman dilimidir. Müslümanlar olarak hepimiz ’ın irade eğitiminden geçtik, onun şifa veren, gönülleri zenginleştiren günlerini yaşadık. Şimdi sevincimizi, mutluluğumuzu paylaşarak çoğaltma zamanıdır.

Bayramlar toplum şuurumuzun derinleştiği, zamanın en kıymetli duraklarıdır. Bayram coşkusuyla manevi bilincimiz yenilenir; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımız pekişir.

Bayram sevincini gönlümüzün derinliklerine kadar hissetmeli ve o sevinci ailemize, yakın çevremize hatta bütün insanlığa yaymalıyız. Farklı coğrafyalardan, dillerden, ırklardan ve kültürlerden milyonlarca Müslüman bu kutlu günlerde aynı sevinç etrafında halkalanmalı; ihtimam, sevgi ve şefkat bekleyenlere, insanı insana sığınak bilen bir irfanla umut olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Ankaralıların bayramını tebrik ediyor, daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla erişmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Mübarek bayramın, ülkemize, İslâm âlemine ve bütün insanlığa iyilik ve hayırlar getirmesini diliyorum.
HAYRETTİN SABIRLI
TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ
BOZÜYÜK ŞUBESİ BAŞKANI.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ