Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Tecavüz suçundan daha önce ceza aldı, tahliye oldu, tekrar tecavüz etti

Bilecik’e bağlı Necmiye Köyünde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan S.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

HABER » ASAYİŞBÖLGE » Tecavüz suçundan daha önce ceza aldı, tahliye oldu, tekrar tecavüz etti » Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019 3:14
Tecavüz suçundan daha önce ceza aldı, tahliye oldu, tekrar tecavüz etti

’e bağlı Necmiye Köyünde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan S.E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Necmiye köyünde 13 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen S.E., kızın ailesinin şikayeti üzerine gözaltına alındı. Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan S.E., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. Şüpheli S.E.’nin tecavüz suçundan daha önce aldığı ve cezaevinden tahliye olduğu belirlendi.

Olayın ortaya çıkması sonrasında S.E’nin kızın babasına olayı kapatması için ısrarcı olduğu hatta tehdit ettiği gelen iddialar arasında yer alırken, tacize ilişkin birtakım telefon mesajlarının da bulunduğu iddia edildi.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
Yarın11

Etiketler: , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ