Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Sorunları sadece konuşan değil, aynı zamanda çözen bir parti olmak istiyoruz

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar ve Deva Partisi Koordinatörü Merve Mollamehmetoğlu Keleş Bozüyük’te ticaret odası, esnaf ve dernek ziyaretlerinde bulundu. Sanem Oktar’a Bozüyük ziyaretinde, Deva Partisi İl Başkanı Kadir Emre,  Bilecik Merkez İlçe Başkanı Selim Kara,  Bozüyük İlçe Başkanı Emine Abdişoğulları, Söğüt İlçe Başkanı Beyhan Özdemir eşlik etti.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Sorunları sadece konuşan değil, aynı zamanda çözen bir parti olmak istiyoruz » Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021 1:43
Sorunları sadece konuşan değil, aynı zamanda çözen bir parti olmak istiyoruz

Sanem Oktar İlçe Başkanlığında parti üyelerine yaptığı konuşmada; “Yeni bir anlayışı, yeni bir oluşumu, o yüzden yaptığımız siyasete de çözüm siyaseti diyoruz.

Yani biz sorunları sadece konuşan değil, aynı zamanda çözen bir parti olmak istiyoruz. İyi bir programımız var, iyi bir ekibimiz var.

Yaptığımız işleri kurumsallaşmış olarak yapacağız, yani ortak istişare ile yapacağız, birlikte karar alarak yapacağız. İlke ve değerler bazında yapacağız. Peki bunları yaptığımız zaman ne olacak ? Türkiye hakettiği demokrasi ve refah seviyesine ulaşacak.” dedi.

Oktar ziyaretlerine Bozüyük ’ndan başladı,  Ticaret Odası Başkanı ’ün sanayisi, ekonomisi  ve istihdam durumu ile ilgili bilgiler verdi. Birlikte ekonomik konularla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Daha sonra Dostlar Derneği, Bozüyük Derneği, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Esnaf Odası, ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ