Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Sorunları sadece konuşan değil, aynı zamanda çözen bir parti olmak istiyoruz

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar ve Deva Partisi Koordinatörü Merve Mollamehmetoğlu Keleş Bozüyük’te ticaret odası, esnaf ve dernek ziyaretlerinde bulundu. Sanem Oktar’a Bozüyük ziyaretinde, Deva Partisi İl Başkanı Kadir Emre,  Bilecik Merkez İlçe Başkanı Selim Kara,  Bozüyük İlçe Başkanı Emine Abdişoğulları, Söğüt İlçe Başkanı Beyhan Özdemir eşlik etti.

Sorunları sadece konuşan değil, aynı zamanda çözen bir parti olmak istiyoruz
16 Haziran 2021 - 1:43

Sanem Oktar İlçe Başkanlığında parti üyelerine yaptığı konuşmada; “Yeni bir siyaset anlayışı, yeni bir siyaset oluşumu, o yüzden yaptığımız siyasete de çözüm siyaseti diyoruz.

Yani biz sorunları sadece konuşan değil, aynı zamanda çözen bir parti olmak istiyoruz. İyi bir programımız var, iyi bir ekibimiz var.

Yaptığımız işleri kurumsallaşmış olarak yapacağız, yani ortak istişare ile yapacağız, birlikte karar alarak yapacağız. İlke ve değerler bazında yapacağız. Peki bunları yaptığımız zaman ne olacak ? Türkiye hakettiği demokrasi ve refah seviyesine ulaşacak.” dedi.

Oktar ziyaretlerine Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’ndan başladı,  Ticaret Odası Başkanı Buğra Levent Bozüyük’ün sanayisi, ekonomisi  ve istihdam durumu ile ilgili bilgiler verdi. Birlikte ekonomik konularla ilgili istişarelerde bulunuldu.

Daha sonra Bozüyük Dostlar Derneği, Bozüyük Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği, Bozüyük Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Bozüyük Esnaf Odası, Bozüyük Kent Konseyi ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı