Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Sokağa çıkma kısıtlamasının saatleri değişti ! Lokanta ve benzeri işletmelerde gel-al ve paket servisler tekrardan devam !

Hafta içi uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması, yarından itibaren akşam saat 19:00’da başlayacak, sabah 05:00’de sona erecek. Lokanta ve benzeri işletmeler ramazan boyunca yalnızca paket servis yapabilecek. Kafe, kıraathane, çay bahçesi ve benzeri mekanlar ise bayram sonuna kadar faaliyetlerine ara verecek.

HABER » YAŞAM » Sokağa çıkma kısıtlamasının saatleri değişti ! Lokanta ve benzeri işletmelerde gel-al ve paket servisler tekrardan devam ! » Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021 20:54
Sokağa çıkma kısıtlamasının saatleri değişti ! Lokanta ve benzeri işletmelerde gel-al ve paket servisler tekrardan devam !

Cumhurbaşkanı , Kabine toplantısının ardından salgına yönelik uygulanacak yeni önlemleri paylaştı. Erdoğan, sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili saatlerin değiştiğini belirtti. Buna göre hafta içi uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması, yarından itibaren akşam saat 19:00’da başlayacak, sabah 05:00’de sona erecek. Hafta sonu sokak kısıtlamasının da aynı şekilde devam edeceği ifade edildi.

HAFTA SONU UYGULANAN YASAK DEVAM EDECEK

Cumhurbaşkanı ’ın sokak kısıtlamasıyla ilgili ifadeleri şöyle: “Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması sürerken, hafta içi kısıtlama saatleri akşam 19.00-05.00 arası olarak güncellenmiştir.”

Erdoğan, yeme içme hizmeti veren , kıraathane, lokal, çay bahçesi, salonu ve benzeri mekanların faaliyetlerine bayram sonuna kadar ara vereceğini açıkladı.

RESTORAN VE LOKANTALAR, PAKET SERVİS VE GEL-AL ŞEKLİNDE ÇALIŞABİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, lokanta ve benzeri işletmelerin boyunca sadece belirlenen saatlerde paket ve gel-al hizmetiyle çalışmalarını yürütebileceğini de sözlerine ekledi.

, KIRAATHANE, LOKAL ÇAY BAHÇESİ GİBİ MEKANLAR, BAYRAM SONUNA KADAR ARA VERECEK

Cumhurbaşkanı ’ın konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:
“Yeme içme hizmeti veren , kıraathane, lokal, çay bahçesi, salonu, benzeri mekanlar faaliyetlerine bayram sonuna kadar ara verecek.Lokanta ve benzeri işletmeler boyunca sadece belirlenen saatlerde paket ve gel-al hizmetiyle çalışmalarını yürütecektir.”

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN YAŞAM HABERLERİ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.