Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ŞÖHRETLER KARMASI YEŞİL SAHALARDA BULUŞTU

Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen veteranlar futbol turnuvasında şöhretler karması yeşil sahada buluştu.

HABER » BOZÜYÜKSPOR » ŞÖHRETLER KARMASI YEŞİL SAHALARDA BULUŞTU » Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018 13:46
ŞÖHRETLER KARMASI YEŞİL SAHALARDA BULUŞTU

Bu yıl 4 Eylül Kurtuluş günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen şöhretler karması maçı yoğun ilgi gördü. Kasımpaşa Mahallesi Sentetik sahalarında düzenlenen etkinlikte futbola gönül vermiş ve geçmişte çeşitli kulüplerde forma giymiş futbolcular yer aldı.

Düzenlenen karşılaşmaya Başkanı Fatih Bakıcı, Başkan yardımcısı Ali Avcıoğlu, çok sayıda sever ve etkinlikte yer alan sporcuların aileleri katıldı. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkanı Fatih Bakıcı; “İlçemizin düşman işgalinden kurutuluşunun 96. yıl dönümü kutlu olsun diyor, tüm vatandaşlarımızın ve hepimizin bu önemli gününü kutluyorum, bu yıl 3.’sünü düzenlendiğimiz, turnuvanın en önemli yanı, geçmiş yıllarda forma giymiş abilerimizi hatırlamak ve onlara hak ettikleri saygıyı sunmaktır. Bu isimler pek çok zorluk altında bu spora gönül vermiş hepimize örnek olması gereken efsanelerdir. olarak burada bizleri yalnız bırakmayan tüm sporcu abilerimize ve bizleri izleyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından düzenlenen etkinliğe katılan tüm futbolculara Başkan Bakıcı ve protokol üyeleri tarafından madalyaları takdim edildi. Yapılan seremoninin ardından takımlara ayrılan şöhretler karması maçlarını gerçekleştirdi. Pamuk Ahmet, Maradona Ali, Japon Mehmet, tülü Ahmet gibi pek çok eski futbolcunun top koşturduğu karşılaşma bir festival havasında gerçekleşti. Şöhretler karması karşılaşmalarının sonunda eski günlerini hatırlayan efsane futbolculara Bozüyük tarafından katılım belgesi takdim edilirken, alanda bulunan minik sporculara da futbol topları hediye edildi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ