Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Şehid’in birliğindeki silah arkadaşları Bozüyük’te iftar düzenledi

Şehid Ünal Demir’in Hakkari Yüksekova’daki silah arkadaşlarının girişimleri neticesinde , Bozüyük Şehit ve Gazi Aileleri dayanışma derneği tarafından organize edilen iftar programı düzenlendi.

HABER » BOZÜYÜK » Şehid’in birliğindeki silah arkadaşları Bozüyük’te iftar düzenledi » Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019 2:48
Şehid’in birliğindeki silah arkadaşları Bozüyük’te iftar düzenledi

Şehid Ünal Demir’in Hakkari Yüksekova’daki silah arkadaşlarının girişimleri neticesinde , Bozüyük ve Gazi Aileleri dayanışma tarafından organize edilen iftar programı düzenlendi.

Irak’ın kuzeyinde olan Hakkari Yüksekova Dağ ve Komando Tugay Komutanlığında görevli Uzman Çavuş Ünal Demir’in silah arkadaşları , Bozüyük’te şehidin adına iftar programı düzenledi. Yüksekova’dan Bozüyük ve Gazi Aileleri dayanışma ile irtibata geçen Ünal Demir’in asker arkadaşları böyle bir organizasyon yapmak istediklerini bildirdiler. Bozüyük ve Gazi Aileleri dayanışma başkanı İsmail Topal öncülüğünde Bozüyük önünde iftar yemeği gerçekleştirildi.

İftar yemeğine , ve gazi yakınları, Bozüyük Mehmet Talat ,başkan yardımcısı Mehmet Ali Karasu ,Bozüyük İhsan Esel, İlçe Garnizon Komutanı Bkm. Yzb. Murat Günhan , başkanı Osman Tekelioğlu ve sivil toplum kuruluşları katıldı.

Etiketler: , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ