Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Pazaryeri belediye başkanı, belediye çalışanlarını sevindirdi

Pazaryeri Belediye Başkanlığı ile Belediye-İş Sendikası arasında 2020-2022 yılı Toplu İş Sözleşmesi ile bir yıllık süre için yüzde 27, ikinci yıl için memur maaş zammı ve enflasyon farkı yevmiyelerine ve tüm sosyal haklarına yansıtılmak üzere, düzenlenen tören ile imzalandı.

HABER » BÖLGE » Pazaryeri belediye başkanı, belediye çalışanlarını sevindirdi » Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020 2:37
Pazaryeri belediye başkanı, belediye çalışanlarını sevindirdi

’nde 2 yıllık toplu iş sözleşmesi sevinci yaşandı. Toplantı Salonu’nda düzenlenen Toplu İş Sözleşmesi İmza Törenine, Zekiye TEKİN, -İş Sendikası İl Şube Başkanı Ahmet Recep MORİPEK ve personeli katıldı.

“Çok zengin bir değiliz ama sizlerin de kıymetini bilirim”

İmzalanan sözleşmeye göre işçilerin aylık ücretlerine ilk bir yıllık süre için yüzde 27, ikinci yıl için memur maaş zammı ve enflasyon farkı yevmiyelerine ve tüm sosyal haklarına yansıtılmak üzere anlaşmaya varıldı. Törende konuşan Zekiye TEKİN “Çok zengin bir değiliz ama sizlerin de kıymetini bilirim. O yüzden sendika ile gayet güzel bir şekilde orta yolda buluştuk. Birbirimizin kıymetini bilerek çalışacağız. Herkes işini düzgün yaparsa hiç bir problem yaşamayız. İmzaladığımız sözleşme hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

başkanım, taşın altına elini koydu”

-İş Sendikası Şube Başkanı Ahmet Recep MORİPEK “Bu sözleşmede başkanım, taşın altına elini koydu, koşulları yapılabilecek maksimum seviyeye getirdi. Güzel bir sözleşme yaptık, koşulların düzeldiği konusunda huzurluyum. Bu sebepten ötürü başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından Zekiye TEKİN ve Ahmet Recep MORİPEK işçilerle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Tören toplu olarak hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi.

Etiketler: , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ