beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HABER » BÖLGE » Pazaryeri belediye başkanı, belediye çalışanlarını sevindirdi » Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020 2:37
Pazaryeri belediye başkanı, belediye çalışanlarını sevindirdi

Pazaryeri belediye başkanı, belediye çalışanlarını sevindirdi

Pazaryeri Belediye Başkanlığı ile Belediye-İş Sendikası arasında 2020-2022 yılı Toplu İş Sözleşmesi ile bir yıllık süre için yüzde 27, ikinci yıl için memur maaş zammı ve enflasyon farkı yevmiyelerine ve tüm sosyal haklarına yansıtılmak üzere, düzenlenen tören ile imzalandı.

Belediyesi’nde 2 yıllık toplu iş sözleşmesi sevinci yaşandı. Pazaryeri Belediyesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen Toplu İş Sözleşmesi İmza Törenine, Zekiye TEKİN, Eskişehir İl Şube Başkanı Ahmet Recep MORİPEK belediye personeli katıldı.

“Çok zengin bir belediye değiliz ama sizlerin de kıymetini bilirim”

İmzalanan sözleşmeye göre işçilerin ücretlerine süre için yüzde 27, ikinci yıl için ve enflasyon farkı yevmiyelerine ve tüm sosyal haklarına yansıtılmak üzere anlaşmaya varıldı. Törende konuşan Belediye Başkanı Zekiye TEKİN “Çok zengin bir belediye değiliz ama sizlerin de kıymetini bilirim. O yüzden sendika ile gayet güzel bir şekilde orta yolda buluştuk. Birbirimizin kıymetini bilerek çalışacağız. Herkes işini düzgün yaparsa hiç bir problem yaşamayız. İmzaladığımız sözleşme hepimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“Belediye başkanım, taşın altına elini koydu”

Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Recep MORİPEK “Bu sözleşmede belediye başkanım, taşın altına elini koydu, koşulları yapılabilecek maksimum seviyeye getirdi. Güzel bir sözleşme yaptık, koşulların düzeldiği konusunda huzurluyum. Bu sebepten ötürü belediye başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

Sözleşmenin imzalanmasının ardından Zekiye TEKİN ve Ahmet Recep MORİPEK işçilerle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Tören toplu olarak hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber