Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ÖZCAN KARAGÖZ MİLLİ TAKIM YOLCUSU

HABER » SPOR » ÖZCAN KARAGÖZ MİLLİ TAKIM YOLCUSU » Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019 23:15
ÖZCAN KARAGÖZ MİLLİ TAKIM YOLCUSU

10-13 Temmuz 2019 tarihlerinde Dünya Dart Federasyonu (WDF) ve Bocce Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) tarafından düzenlenecek Avrupa Gençler Dart Şampiyonası Ankara’da yapılacak.

Ankara’da yapılacak olan Avrupa Gençler Dart Şampiyonası ile ilgili olarak bilgi aldığımız Bocce Bowling ve Dart Federasyonu İl temsilcisi İsmail Torunlar ” Ankara’ da Bocce Bowling ve Dart Federasyonumuzun ev sahipliğini yapacağı Avrupa Gençler Dart Şampiyonasında 13 ülke misafir edilecek. Şampiyona’da bireysel, çiftler ve takım kategorilerinde yapılacak.

Ülkemiz 4 erkek ve 2 bayan sporcu ile temsil edilecek. Bu vesile ile geçtiğimiz günler de İtalya ‘da Avrupa Elektronik Dart Şampiyonası’nda yarışan ve U18 takım kategorisinde Avrupa 2. olan Milli sporcumuz Özcan Karagöz Milli Takımımızda mücadele edecek olması ve adına gurur verici. Özcan’ın bu şampiyonadan da alnının akıyla çıkacağına inanıyoruz.” dedi.

Milli Takım Antrenörü Özlem Torunlar nezaretinde Halk Eğitimi Merkezi Dart Salonunda çalışmalarına aralıksız devam eden Milli sporcumuz Özcan Karagöz ise ” Kendime ve Milli Takım arkadaşlarıma güveniyorum. Ülkemize madalya getireceğimize inanıyorum , bizleri destekleyen ve bu günlere getiren başta antrenörüme ve herkese teşekkür ediyorum ” dedi.,

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ