Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ÖMER DÖNGELOĞLU KARADENİZLİLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NİN İFTARINDAYDI

Bozüyük’te ikamet eden Karadenizlilerin bir araya geldiği iftar yemeği öncesinde ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu, Ramazan Ayı’nın önemi ve fazileti ile ilgili sohbet etti.

HABER » BOZÜYÜK » ÖMER DÖNGELOĞLU KARADENİZLİLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NİN İFTARINDAYDI » Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019 17:53
ÖMER DÖNGELOĞLU KARADENİZLİLER KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NİN İFTARINDAYDI

’te ikamet eden Karadenizlilerin bir araya geldiği iftar yemeği öncesinde ilahiyatçı yazar Ömer Döngeloğlu, Ayı’nın önemi ve fazileti ile ilgili sohbet etti.

Okunan ezanın ardından dua ile açılan iftarın ardından konuşan Karadenizliler Başkanı Kısmet Turan; “Karadenizliler Kültür ve Dayanışma olarak oluşturduğumuz iftar programına katılım gösteren tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz. Bizler kültürümüzü ve geleneklerimizi burada da yaşatmak ve Karadeniz insanının sıcaklığını tüm ’e gösterebilmek için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz” dedi.

İftar yemeğinin ardından Soğukpınar Kur’an Kursu öğrencileri ve vatandaşlar Başkanı ile görüşerek bir süre sohbet etti.

Programa İlçe Garnizon Komutanı Bkm. Yzb. Murat Günhan, Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Serkan Aktay, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Güner, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ