Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Okan Mumcu Bozüyük Belediye Meclisi bağımsız adayı oldu

Bozüyük ün tanınan simalarından esnaf Okan Mumcu Bozüyük Belediye meclisi bağımsız adayı oldu.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Okan Mumcu Bozüyük Belediye Meclisi bağımsız adayı oldu » Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019 2:13
Okan Mumcu Bozüyük Belediye Meclisi bağımsız adayı oldu


ün tanınan simalarından esnaf Okan Mumcu meclisi bağımsız adayı oldu. 1956 doğumlu olan Mumcu Hacettepe üniversitesi işletme fakültesini bitirdi. “Doğduğumdan bugüne kadar 63 yıllık süreçte kendimi e karşı borçlu hissediyorum” diyen Okan Mumcu e hizmet etmenin zamanın gelip , geçtiğine inanarak meclis üyesi olmaya karar verdim. Partiler arasında seçim yapamadım ,onun için bağımsız aday olarak bu seçimlere girmeye karar verdim, inşallah başarılı oluruz” dedi.

“Yapılacak çok işler var ,bu işler ekip işi ,teknik insanlarla olabilecek işler var ,işletmeci kafasıyla yapılabilecek işler var, takım ruhu olarak hep birlikte çalışıp e güzel şeyler kazandırmak uğruna böyle bir göreve talip oldum, Bu göreve talip olurkende kafamda eksik gördüğüm ,yanlış gördüğüm herşeyi fotoğraf çekerek sosyal medyada üzerinden yayınladım ,düşüncelerimi söyledim.”

TE EN KÖTÜ YÖNETİLEN ŞEY TRAFİK

te en kötü yönetilen şey trafik ,ana cadde üzerinde çok uzun zamandan beri trafik ışıklarının yanmadığını ,yayaların karşıya geçme konusunda teredütler yaşadığını ,can emniyetimizin olmadığını düşünüyorum. Bir an önce bu trafik ışıklarının sabahtan akşama kadar 24 saat trafik ışıklarının çalışmasını çok arzu ediyorum. Bu konuyla ilgili girişimlerim oldu ,daha henüz sonuç alamadım”

HİÇ BİR YERDE PARK SORUNU AŞILAMADI

ün şu anda olarak en büyük eksiği trafik ve park sorunu.Şimdiye kadar hiç bir yerde park sorunu aşılamadı. İlçemizde istasyonun önünden geçen bir kanal vardır. Bu kanalı üzerini kapatılıp otopark haline getirilmesi  ve var olan fiziki şartlardan daha güzel bir biçimde yararlanmasını düşünüyorum ,tahminime göre 300 veya 400 araç sığacak kapasitesi var .Hem kanalın görüntüsünü güzelleştirmek adına , hem bir işlevi olması adına böyle bir projeyi kafamda canlandırdım. ” dedi.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ