Naim Bayırbaşı bağımsız milletvekili olacağını duyurdu | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Naim Bayırbaşı bağımsız milletvekili olacağını duyurdu

Bozüyük’ün sevilen esnaflarından Naim Bayırbaşı gelecek seçimlerde bağımsız milletvekili adayı olacağını duyurdu.

ANA SAYFA » BOZÜYÜKSİYASET » Naim Bayırbaşı bağımsız milletvekili olacağını duyurdu Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020 23:34
Naim Bayırbaşı bağımsız milletvekili olacağını duyurdu

Bozüyük Otogarında Metro Turizim yetkilisi Naim Bayırbaşı, gelecek seçimlerde Bilecik bağımsız milletvekili adayı olacağını bildirdi. Konu üzerinde açıklama yapan Naim Bayırbaşı “tahminlerime göre önümüzdeki 2021 yılı içerisinde bir erken seçimi göreceğiz. Ben de şimdiden vatandaşlarımıza hiç bir partiyle ilişkilendirilmeden tamamen bağımsız bir milletvekili olmak istiyorum. Benim bildiğim tek parti vardır, o da “Ne mutlu Türküm diyene” partisidir.
blank

Bozüyük’lü hemşehrilerime şunu söylüyorum, “bu defa milletvekilini Bozüyük’ten çıkartalım. Ben buna hazırım, sizlerden biriyim, herkese eşit hizmet için varım. Milletvekili Bozüyük’ten çıkmadığı sürece hizmetler yine Bozüyük’e gelmeyecek, yine hep Bilecik’e akacak. Ben hizmet edersem ilçe ayrımı yapmaksızın her yere eşit değerde hizmet götüreceğim. ” dedi.

Bozüyük’ün sevilen simalarından olan Naim Bayırbaşı evli ve iki çocuk babasıdır. Yıllarca Bozüyük’te esnaflık yapmaktadır.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: