Muratdere Köyü maden için sil baştan | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

sex hikaye - sex hikayeleri - porno izle

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

blank

Muratdere Köyü maden için sil baştan

Muratdere madenciliğin bakır madeni için yeni projesi olan atık depolama tesisi, pasa atık sahasının yerini değiştirmesi üzerine Bilecik İl özel idaresinden gelen komisyon tarafından proje bölgesi incelendi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Muratdere Köyü maden için sil baştan Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020 23:49
Muratdere Köyü maden için sil baştan

Muratdere madencilik bir önceki projeye göre, yer değişikliği yapması sonucu, ÇED’e (Çevresel Etki Değerlendirmesi) başvurmadan önce Bilecik il özel idaresi Çevre Komisyonu tarafından proje bölgesi incelendi. İl Özel İdare’nin teknik personeliyle birlikte yapılan incelemede, Muratdere Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkanı Barış Kahraman, Muratdere köy muhtarı Bedri Göz ve Bozüyük Kent Konseyi başkanı Nurettin Oydu’da katıldı.

Bunun yanında Çevre Komisyonu’nun Muratdere Köyüne geleceğini haber alan çok sayıda Bozüyük Sivil Toplum kuruluşları köy meydanına gelerek köy halkına her zaman destek olacaklarını, yanlarında olduklarını bildirdiler. Bozüyük Sivil Toplum Kuruluşlarının bu davranışlarına karşılık Muratdere köylüsü onlara teşekkür ederek “iyi ki varsınız” dediler.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ