MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ BOZÜYÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SELAHATİN DOĞAN’IN BASIN AÇIKLAMASI

featured

Milliyetçi Hareket Parti’si Bozüyük Belediye başkan aday adayı Selahattin Doğan bugün MHP Bozüyük ilçe binasında basın mensuplarına basın toplantısı düzenledi . Selahattin Doğan yapmış olduğu basın toplantısında şunları söyledi;
Çok değerli basın mensubu kardeşlerim
Çok kıymetli dava arkadaşlarım
12 yaşımda tanıştığım ülkücü hareket ile 42 yıldır hiçbir çizgi kırıklığı yaşamadan çok şükür günümümze kadar geldik.24 yıl önce 30 yaşımda Milliyetçi Hareket Partisi’nden Bozüyük Belediye başkan adayı olmuş arkadaşlarımızla merkezde 2650 oy ile %14 oy oranı ile seçimlerden çıkmıştık.Aradan geçen 24 yıl boyunca üç hilalin hizmetinde oldum.Partimizden çıkan adaylarımızın yanında yer aldım, çalışmalarında bulundum, destek oldum.

Günümüze geldiğinde ,Milliyetçi Hareket Partisi camiaamızın talebi Ülküdaşlarımızın talebi, moral ve desteği ile 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerinde MHP Bozüyük Belediye başkan aday adayı oluyorum. Üç hilalden aday adayı olma şerefi veren Cenabı Allah’a şükrediyorum. Genel merkezimiz uygun görür aday olmamı onaylarsa MHP mensubu kardeşlerimle başarmak için tüm gayretimizle çok çalışacağız.

Üç hilalin tekrar Bozüyük Belediyesini kazanması hepimizin en büyük arzusudur.
Çok değerli basın mensubu kardeşlerim,
24 yıl önce 33 proje ile Bozüyük halkımızın huzuruna çıkmıştık. 24 yıl önce  “Bozüyük’ümüze doğal gazı getireceğiz” dediğimizde bizi hayalcilikle suçlayanların , bu gün hayal değilmiş dediklerine şahit olduk.

Bugünde projelerimizle tepeden bakan , kibirli belediyeciliğe son vererek hakımıza hizmet eden belediyeciliğe geçeceğiz.

Haftada bir gün halk günü ilan edip halkın kendi belediyesine gelip gitmesine engel olanların anlayışına son vererek , yedi gün 24 saat halkımızla buluşacağız . Belediyenin asli görevi olan alt ve üst yapı hizmetleri ile övünmeyeceğiz. Zaten belediyenin görevleri olan bu işleri yapacak ,eksiklikleri tamamlayacağız. İlk hedeflerimiz içinde Bozüyük’ün sokaklarında sallanarak yatan gençlerimizi uyuşturucu ve madde bağımlılığından kurtarmak için projeler ortaya koyacağız . Belediye olarak gençlerimize sahip çıkacağız.

Yarısı boş olan organize sanayii doldurmak için iş dünyasını kapı ,kapı gezerek dolduracağız. Bozüyük’ü artık göç veren değil ,göç alan ve büyüyen Bozüyük haline getireceğiz.  Büyük köy olmaktan çıkaracağız.  Hedeflerimizin arasında sıfır işsizlik olacak. Ortaya koyacağımız projelerimizle ilk beş yılda 100.000 nüfuslu bir Bozüyük ,yirmi yıl içinde 250 000 nüfuslu modern ,çağdaş bir Bozüyük yaratacağız.

33 projemizle büyüyen, kalkınan , ilerleyen Bozüyük vizyonunu halkımızın önüne koyacağız. Genel merkezimiz şahsımızı uygun görmez ,başka bir kardeşimizi aday gösterir ise yanında yer alarak üç hilal ile kazanmak için çalışacağız. Benim hayatım boyunca başka partim olmadı. 12 yaşımda üç hilal ile tanıştım , hayatım boyuncada üç hilal altında mücadele ettim. Birilerine kızarak , küserek başka partilere gitmedim. Ömrüm oldukçada , başbuğumuz Alparslan Türkeş’in, şehitlerimizin, gazilerimizin bize emaneti olan Milleyetçi Hareket Partisi bizim vatan nöbeti tuttuğumuz partimizdir. Küserek , kırılarak hiçbir yere gitmeyeceğim.

Allah bana belediye başkanlığını nasip edecekse duamda odur ki; Üç hilal altında nasip etsin.
Başta aday adayı olan kardeşime ,diğer partilerde aday olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bozüyük sevdalısı olarak , Bozüyük’e hizmet etmek için çıktığımız bu yolda Allah C.C yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!