Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Lütfen artık dedikodu yapma BOZÜYÜK

Önceki Bozüyük belediye başkanı Fatih Bakıcı’nın eşi Emine Sugan Bakıcı sosyal medya hesabından yazmış olduğu sitem yazısında, seçim bitti ama dedikodular bir türlü bitmedi dedi.

HABER » BOZÜYÜK » Lütfen artık dedikodu yapma BOZÜYÜK » Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019 18:17
Lütfen artık dedikodu yapma BOZÜYÜK

Emine Sugan Bakıcı yazısında “Lütfen artık dedikodu yapma ,bir seçim atlattık ,ama seçim bitti maalesef dedikodular bitmedi. Bozüyük’ü terkedip kaçtığımız ,benim sigortamın belediyeden yatmış yalanı, bunun gibi birçok yalan yanlış haberler.

Su anda Fatih bey işinin başında ve dükkanında, alnı ak başı dik .Aile huzurumuz ise eskiden güzelse, ondan daha güzel.Çünkü 6 yıldır bize ayıracağı vakitten fedakarlık yaparak Bozüyük’e hizmet eden bir başkan ,artık evinin babası. Allah’a şükür kızlarım ve ben çok mutluyuz, Bozüyük’te nereye baksam Fatih Bakıcı’nın bir hizmeti var.

Gururluyum mutluyum ,halkın takdiri böyleymiş ,biz saygı duyduk bu saygıyı da sizlerden de bekliyoruz. Bence konuşulması gereken 6 sene içinde yapılan bu güzel hizmetler. Çalan bir başkan bu kadar yatırımı yapabilir, bir kendinize sorun lütfen.

Artık normal yaşantınıza dönün ,insanlarımız kutuplaşmaya birbirinden nefret etmeye başladı. Yorum yapmak, yalan yanlış konuşmak yeter artık! Biz Bozüyük’ü sevdik, ben de görev süresinde her zaman eşimin yanında destek oldum, ama olduğu kadar, olmadığı kader dedik. Hakkımızda hayırlısı bu dedik ve ailemizle normal yaşantımıza devam ediyoruz. Lütfen artık siz de susun.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ