Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

KOLTUK İÇİN DEĞİL İNSANLARA FAYDALI OLMAK İÇİN GELİYORUM

4 Eylül muhtar adayı Sevinç Bekar ben siyasetçi değilim sadece mahallelimin istekleri doğrultusunda hizmet edeceğim dedi.

KOLTUK İÇİN DEĞİL İNSANLARA FAYDALI OLMAK İÇİN GELİYORUM
12 Mart 2019 - 16:06

Bozüyük Haber Ajansı – 4Eylül Muhtar adayı Sevinç Bekar yaptığı açıklamada; “Evde oturabilecek yapıda biri değilim. Evde oturduğum da hayat akmıyor,benim her zaman insanların içinde olmak ,birşeyler yapıp, insanlara el uzatmam lazım. Ben koltuk için değil çalışmak ,insanlara faydalı olmak için geliyorum. Muhtarın yetkileri sınırlıdır. Vaat vermedim ,vermiyorum ,çünkü ben siyasetçi değilim.

İnsanların vaatlere değil hizmetlere ihtiyacı var

Mahallelimin istekleri doğrultusunda hareket edeceğim ,insanların vaatlere değil hizmetlere ihtiyacı var. Belli aralıklarla mahallelim ile toplantılar yapıp onların görüşlerini alıp birlikte adım atmak istiyorum. Aldığım duyumlara göre 4 Eylül mahallemde en büyük sorunlardan birtanesi evrakların muhtarlıkta bekletilip ,kimsenin haberinin olmaması. Ancak muhtar olursam böyle şeylerde kimseyi mağdur etmiyeceğim ,gerekirse bizzat evlerine götüreceğim. Mahallelimizin bana her zaman ulaşabilecekleri garantisini veriyorum. Seçimi kazanmışım veya kaybetmişim hiç önemli değil ,ben güzel insanlar tanıdım ,dostluklar kazandım ,bu en büyük kazançtır benim için.

Ben şahıslara takılmıyorum Allah izin verir muhtar olursam ,hizmetlerle yarışacağım, şahıslarla değil. Tüm muhtar adayları değerli insanlardır ,sonuçta hepsi ,mahallesine hizmet etme yarışında olan kişilerdir. Çıkmış olduğumuz bu hizmet yarışında mahallemiz için hayırlısı kimse o olsun. Seçim bir gün geçim hergün ,yeterki kalpler kırılmasın, herşey gönlünüzce olsun” dedi.

Sevinç Bekar 1983 Bozüyük doğumlu, evli ve bir çocuk annesi .Dedesi Camiliyayla köyünden ,babası Göynücek köyünde gelmedir.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı