Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

KAPALI PAZAR YERİNDE DE ÜCRETSİZ İNTERNET UYGULAMASI BAŞLADI

Geçtiğimiz Mayıs ayında görkemli bir açılış töreniyle hizmet vermeye başlayan yeni kapalı pazar, Bozüyük Belediyesi tarafından başlatılan ücretsiz internet uygulaması kapsamına alınan 16. nokta oldu.

HABER » BOZÜYÜK » KAPALI PAZAR YERİNDE DE ÜCRETSİZ İNTERNET UYGULAMASI BAŞLADI » Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019 17:24
KAPALI PAZAR YERİNDE DE ÜCRETSİZ İNTERNET UYGULAMASI BAŞLADI

vatandaşlara sunduğu alt yapı, üst yapı, sosyal ve kültürel hizmetlerin yanı sıra günümüzün vazgeçilmez ihtiyaçlarından interneti de belli noktalarda vatandaşlara sağlıyor. Kentin en çok edilen yerleri olan 15 Temmuz Şehitleri Parkı, Kent Ormanı, Otogar, Yediler Mahalle Konağı, Çarşı Mahalle Konağı, Metristepe Kültür Merkezi, Yenidoğan Mahalle Konağı, Yeşilkent Fatih Sultan Mehmet Parkı, Osmangazi Parkı, Şehit Mustafa Özdemir Seyir Terası, Cumhuriyet Meydanı, Yeni Mahalle Konağı, Cemalettin Köklü Parkı, Tekke Mahalle Konağı, Yenidoğan Mahallesi’ndeki Sultan Abdülhamid Han Parkı’nın ardından yeni kapalı pazarda da kablosuz İnternet uygulaması hizmet vermeye başladı.

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internetten vatandaşların rahatlıkla yararlanması amacıyla verilen internet hizmeti özellikle gençler tarafından yoğun olarak kullanılırken, uygulamadan en çok memnun olanlar da gençler oluyor. internet uygulamasından duydukları memnuniyeti dile getiren gençler, “İnternet özgürlüğümüz için Başkanımız Sayın ’ya ve ’ne çok teşekkür ediyoruz. Parklarda ve konakların ardından artık kapalı pazarda alış veriş yaparken de internetimiz olacak” dediler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ