Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

İsmet İnönü Caddesinden pis kokular yükseliyor !Esnaf ve Vatandaş “şehrin merkezinde lağım kokusumu olur ?” diyor

Bozüyük’ün en işlek caddesi olan İsmet İnönü caddesindeki kanalizasyon hatlarından gelen pis kokular esnaf ve halkı rahatsız ediyor.”Şehrin merkezinde lağım kokusu olurmu ? Bizler pis kokularla yaşamak zorundamıyız? ” şeklinde şikayetleri gün geçtikçe çoğalıyor.

İsmet İnönü Caddesinden pis kokular yükseliyor !Esnaf ve Vatandaş “şehrin merkezinde lağım kokusumu olur ?” diyor
05 Ekim 2019 - 18:10

Bozüyük’ün en işlek caddesi olan İsmet İnönü caddesindeki kanalizasyon hatlarından gelen pis kokular esnaf ve halkı rahatsız ediyor.“Şehrin merkezinde lağım kokusu olurmu ? Bizler pis kokularla yaşamak zorundamıyız? “ şeklinde şikayetleri gün geçtikçe çoğalıyor.

PİS KOKUYLA YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ
Özellikle çınar taksi’den başlayıp ,hal camii’ye kadarki olan kanalizasyonlardan gelen kötü koku, sabah ve akşam saatlerinde ortaya çıkıyor. Edinilen bilgiye göre bu koku olayı yeni değil, çevrede oturan vatandaşların ve esnafların belediyeye şikayetleri üzerine gelen vidanjörün sadece kanalizasyonun içine taziyikli su tutması ile sorun geçici olarak çözülmüş fakat kalıcı olarak her hangi bir çalışma yapılmamış.

Kanalizasyonlardan yayılan pis kokuların özellikle sıcak havalarda çekilmez bir hale geldiğini ifade eden mahalle sakinleri ve esnaf konunun bir an önce çözülmesini istiyor.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı