Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

İSMAİL ZEKİ UYANIK VE AHMET EREN MHP İL GENEL MECLİSİ İÇİN TEKRAR ADAY ADAYI OLDULAR

Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor.Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi önceki dönem il genel meclisi üyeleri İsmail Zeki Uyanık ve Ahmet eren tekrar aday oldular.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » İSMAİL ZEKİ UYANIK VE AHMET EREN MHP İL GENEL MECLİSİ İÇİN TEKRAR ADAY ADAYI OLDULAR » Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019 18:01
İSMAİL ZEKİ UYANIK VE AHMET EREN MHP İL GENEL MECLİSİ İÇİN TEKRAR ADAY ADAYI OLDULAR

Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor.Bozüyük camiağası içerisindede sevilen ,önceki dönem il genel meclisi üyelerinden olan İsmail Zeki Uyanık ve Ahmet Eren tekrar aday adayı oldular. ilçe binasında gerçekleşen programda Hakan Şankaya’ya İl Genel Meclis aday adaylığı için dilekçelerini teslim eden İsmail Zeki Uyanık burada yapmış olduğu konuşmada;

“2019 mahalli idare seçimlerinde üç hilali belediyesi , meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliğinde en üst sıralara taşımanın azmi ve gayreti içerisinde olacağız. Bu konuda sizlerde bizlere destek verdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Önemli olan teşkilatların birlikteliğidir. Bizler birey olarak bu partinin bir neferi olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Büyük Millet Meclisinin yerelde bir versiyonu olan il genel meclisi ve köylerimize hizmetin en iyisini sunabilmek için bu zamana kadar gösterdiğimiz gayret, bundan sonrada yatırımların takibi konusunda artarak devam edecektir. Sorumluluğumuzun bilincinde gece ve gündüz 7 gün 24 saat yerele en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışacağız. Bundan sonraki çalışmalarımız Milliyetçi Hareket Partisinin üç hilalini en üstlere dikmek ve bu kutlu davaya hizmet edebilen bir nefer olmanın gururunu yaşayabilmektir . Ne mutlu Türküm diyene!” dedi.

Ardından Hakan Şankaya’ya dilekçesini veren Ahmet Eren burada yaptığı konuşmada;

“üyesi olmaktan büyük onur duyduğum il genel meclis üyesiyim.  Zeki başkanımla beraber bu görevi 5 yıldır beraber sürdürüyoruz. Bundan sonrada niyetimiz aynı hızda ve güzellikte devam ettirmektir. İnsanın olduğu ,nefesin alındığı her yere ayrım yapmadan hizmet götüreceğiz. Allah Gönlümüze kalbimize göre versin. Allah utandırmasın!  Teşkilatımıza bu konuda güveniyoruz. Sayın başkanımıza ,teşkilatımıza bu konuda bizleri destekledikleri için teşekkür ediyorum. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

 

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ