İSMAİL ZEKİ UYANIK VE AHMET EREN MHP İL GENEL MECLİSİ İÇİN TEKRAR ADAY ADAYI OLDULAR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor.Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi Bozüyük camiağası içerisindede sevilen ,önceki dönem il genel meclisi üyelerinden olan İsmail Zeki Uyanık ve Ahmet Eren tekrar aday adayı oldular. Bozüyük MHP ilçe binasında gerçekleşen programda ilçe başkanı Hakan Şankaya’ya İl Genel Meclis aday adaylığı için dilekçelerini teslim eden İsmail Zeki Uyanık burada yapmış olduğu konuşmada;

“2019 mahalli idare seçimlerinde üç hilali Bozüyük belediyesi , Bozüyük meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliğinde en üst sıralara taşımanın azmi ve gayreti içerisinde olacağız. Bu konuda sizlerde bizlere destek verdiğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum. Önemli olan teşkilatların birlikteliğidir. Bizler birey olarak bu partinin bir neferi olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Türkiye Büyük Millet Meclisinin yerelde bir versiyonu olan il genel meclisi Bozüyük ve köylerimize hizmetin en iyisini sunabilmek için bu zamana kadar gösterdiğimiz gayret, bundan sonrada yatırımların takibi konusunda artarak devam edecektir. Sorumluluğumuzun bilincinde gece ve gündüz 7 gün 24 saat yerele en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışacağız. Bundan sonraki çalışmalarımız Milliyetçi Hareket Partisinin üç hilalini en üstlere dikmek ve bu kutlu davaya hizmet edebilen bir nefer olmanın gururunu yaşayabilmektir . Ne mutlu Türküm diyene!” dedi.

Ardından ilçe başkanı Hakan Şankaya’ya dilekçesini veren Ahmet Eren burada yaptığı konuşmada;

“üyesi olmaktan büyük onur duyduğum Milliyetçi Hareket Partisi il genel meclis üyesiyim.  Zeki başkanımla beraber bu görevi 5 yıldır beraber sürdürüyoruz. Bundan sonrada niyetimiz aynı hızda ve güzellikte devam ettirmektir. İnsanın olduğu ,nefesin alındığı her yere ayrım yapmadan hizmet götüreceğiz. Allah Gönlümüze kalbimize göre versin. Allah utandırmasın!  Teşkilatımıza bu konuda güveniyoruz. Sayın başkanımıza ,teşkilatımıza bu konuda bizleri destekledikleri için teşekkür ediyorum. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!