Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

İlişkiye girdiği erkeği kameraya çekip tehdit ediyordu

Bozüyük’te içkili bir restoranda çalışan M.A. isimli kadının ağına düşen R.K. isimli vatandaş tehdit ve şantajlara dayanamayınca Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu

İlişkiye girdiği erkeği kameraya çekip tehdit ediyordu
23 Eylül 2020 - 19:17

M.A. ile ilişkiye girdiklerini kabul eden R.K. isimli vatandaş, ilişki esnasında kamerayla kayıt altına alındığından haberi olmadığını, M.A. isimli kadının kamera görüntülerini yerel basına vermekle kendisini tehdit ettiğini, bunun karşılığında kendisinden de 40 bin TL para istediğini, bu şekilde kendisine şantaj yapıldığını iddia etti.

R.K.’nın şikayeti üzerine harekete geçen Bozüyük Asayiş Büro Amirliği ekipleri, mükemmel bir planla M.A. R.K. isimli kadına telefonla parayı hazırladığını ve istediği yere gelebileceğini söyledi. Buluşma gerçekleştiği anda polis ekipleri şüpheli M.A. isimli kadını kıskıvrak yakaladı. İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen M.A. ifadesinin alınmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Burada hakim karşısına çıkarılan M.A. mahkeme sonrasında adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı