Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

İlişkiye girdiği erkeği kameraya çekip tehdit ediyordu

Bozüyük’te içkili bir restoranda çalışan M.A. isimli kadının ağına düşen R.K. isimli vatandaş tehdit ve şantajlara dayanamayınca Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek şikayetçi oldu

HABER » ASAYİŞBOZÜYÜK » İlişkiye girdiği erkeği kameraya çekip tehdit ediyordu » Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020 19:17
İlişkiye girdiği erkeği kameraya çekip tehdit ediyordu

M.A. ile ilişkiye girdiklerini kabul eden R.K. isimli vatandaş, ilişki esnasında kamerayla kayıt altına alındığından olmadığını, M.A. isimli kadının kamera görüntülerini yerel basına vermekle kendisini tehdit ettiğini, bunun karşılığında kendisinden de 40 bin TL para istediğini, bu şekilde kendisine şantaj yapıldığını iddia etti.

R.K.’nın şikayeti üzerine harekete geçen Bozüyük ekipleri, mükemmel bir planla M.A. R.K. isimli kadına telefonla parayı hazırladığını ve istediği yere gelebileceğini söyledi. Buluşma gerçekleştiği anda polis ekipleri şüpheli M.A. isimli kadını kıskıvrak yakaladı. İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen M.A. ifadesinin alınmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Burada hakim karşısına çıkarılan M.A. mahkeme sonrasında adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ