"İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma" anonsu sosyal medyada alay konusu oldu | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

“İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” anonsu sosyal medyada alay konusu oldu

Yaklaşık birkaç haftadır Bozüyük belediye hoparlörlerinden işçi arayan “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” sosyal medya üzerinden Bozüyük’lü hemşerilerimiz tarafından alay konusu oldu.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” anonsu sosyal medyada alay konusu oldu Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020 2:18
“İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” anonsu sosyal medyada alay konusu oldu

Bozüyük’lü Sosyal medya kullanıcıları “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” her gün belediye hoparlörlerinden çalışacak işçi aramakta ve bir türlü istediği işçiyi bulamamakta. Bu “ilçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” kimse bi söyleyin arkadaş. Hala işçi bulamadıysa ben gidip çalışayım.

Megafonlar eskidi, anonsu yapanlar bezdi. Ya iş çok ağır. Ya Bozüyük’te işsiz yok.Ya Bozüyük’de işsizler sağır. Yada bu faaliyet gösteren kurumsal firma para vermiyor.

Kurumsal firmaya işçi bulma gurubu kurdular

Sosyal medya kullanıcıları “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” için bunların işçi bulacağı yok biz bari el atalım. Sosyal medya üzerinden bunlar için “Kurumsal firmaya işçi bulma Grubu” kuralım dediler. Bozüyük’lü dururmu ve dediklerini hemen yaparak gurubun adınıda “İşçi arayan kurumsal firmaya daha çok anons yaptırsın diye maddi destek” koydular. Umarız sosyal gurup bir an önce “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” için çalışacak işçiyi bir an önce bulurda yardım sever halkımız derin bir ohhhh çeker.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: