“İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” anonsu sosyal medyada alay konusu oldu « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

“İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” anonsu sosyal medyada alay konusu oldu

Yaklaşık birkaç haftadır Bozüyük belediye hoparlörlerinden işçi arayan “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” sosyal medya üzerinden Bozüyük’lü hemşerilerimiz tarafından alay konusu oldu.

HABER » BOZÜYÜK » “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” anonsu sosyal medyada alay konusu oldu » Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020 2:18
“İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” anonsu sosyal medyada alay konusu oldu

’lü Sosyal medya kullanıcıları “ ” her gün hoparlörlerinden aramakta ve bir türlü istediği işçiyi bulamamakta. Bu “ilçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” kimse bi söyleyin arkadaş. Hala işçi bulamadıysa ben gidip çalışayım.

Megafonlar eskidi, anonsu yapanlar bezdi. Ya iş çok ağır. Ya Bozüyük’te işsiz yok.Ya Bozüyük’de işsizler sağır. Yada bu faaliyet gösteren kurumsal firma para vermiyor.

Kurumsal firmaya işçi bulma gurubu kurdular

Sosyal medya kullanıcıları “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” için bunların işçi bulacağı yok biz bari el atalım. Sosyal medya üzerinden bunlar için “Kurumsal firmaya işçi bulma Grubu” kuralım dediler. Bozüyük’lü dururmu ve dediklerini hemen yaparak gurubun adınıda “İşçi arayan kurumsal firmaya daha çok anons yaptırsın diye maddi destek” koydular. Umarız sosyal gurup bir an önce “İlçemizde faaliyet gösteren kurumsal firma” için çalışacak işçiyi bir an önce bulurda yardım sever halkımız derin bir ohhhh çeker.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber