Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

HAİN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ (BOZÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞ’LARINDAN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI)

Bozüyük Dernekler Büro şefi Mustafa Akış’a yapılan hain saldırı neticesinde Bozüyük Sivil Toplum Kuruluş’ları ortak basın açıklamasında bulundu.

HABER » BOZÜYÜK » HAİN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ (BOZÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞ’LARINDAN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI) » Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018 23:39
HAİN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ (BOZÜYÜK SİVİL TOPLUM KURULUŞ’LARINDAN ORTAK BASIN AÇIKLAMASI)

28 Kasım Çarşamba günü akşam saatlerinde Dernekler Büro şefimiz Mustafa Akış’a evinin önünde ,arkasından yaklaşan yüzü maskeli kimliği belirsiz bir şahıs tarafından silahlı saldırı yapıldığı ile sarsıldık ve büyük bir üzüntü duyduk. Memur olarak devletimiz ve milletimiz için kamu hizmeti yapan , aynı zamanda sendikacılık yapmak suretiyle kamu çalışanlarının hak ve çıkarlarını korumak, geliştirmek için çabalayan , açık sözlü doğruya doğru, yanlışa yanlış deme iradesi göstermesiyle tanınan ,sevgili kardeşimiz Mustafa Akış’a yapılan bu hain saldırıyı, saldırganı ve arkasındaki güçleri şiddetle kınıyoruz.

Sivil Toplum Kuruluşları olarak ivedilikle saldırganın ve arkasındaki güçlerin yakalanıp adalete teslim edilmesini talep ediyor, Mustafa Akış’a acil şifalar diliyoruz.
Kamuoyuna Saygılarımızla..

Dostları genel başkanı Mustafa AKSU
Ziraat Odası Başkanı Süleyman ÇAYDERE
Bozüyük Hakları Başkan yardımcısı Hasan ÖZKAN
Bozüyük İşçiler Başkanı PEKER
Engelliler Dayanışma Başkanı İsmail ÇELİK
Sivrihisarlılar Başkanı Suat ERBAY
Bozüyük Hacı Bektaşi Veli Sosyal Kültür Dayanışma Başkanı Ali Merdan ERDOĞAN

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ