Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Genç kızı fuhuşa sürüklediler

Bir süredir kayıp müracaatı bulunan genç kızı, Bozüyük’te, gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda, fuhuşa sürükledikleri iddiasıyla yakalanan şüphelilerden bir kişi tutuklandı. Operasyonda tutuklanan şüphelinin hamile sevgilisi ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Genç kızı fuhuşa sürüklediler
17 Nisan 2020 - 17:12

Edinilen bilgiye göre Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları başarılı çalışmaların ardından Kasımpaşa mahallesindeki ikamete baskın düzenledi.

Baskında Eskişehir’de kayıp müracatı bulunan F.D.Ö ile birlikte onu fuhuşa teşvik eden E.G. ve sevgilisi G.B. kıskıvrak yakalandı. Ayrıca E.G. ve sevgilisine yardımcı olan M.S.A. ve S.Y. isimli şüpheliler evlerinde yakalanarak gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğünde ifadeleri alınmak üzere gözaltına alınan şüpheliler götürüldü. İfadeleri alınan şüphelilerden hamile sevgili G.B. serbest bırakıldı. Fuhuşa sürüklenen F.D.Ö. ise ifadesinin alınmasının ardından Eskişehir’e götürülerek ailesine teslim edildi.

Diğer şüpheliler, ifadelerinin alınmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden M.S.A. ve S.Y. serbest bırakılırken, E.G. sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak E.G. Bilecik M tipi kapalı cezaevine gönderildi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı