Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

GECE 3 TE EYT MAĞDURLARINI TELAT BAKKALCIOĞLU VE EKİBİ YALNIZ BIRAKMADI

Emeklilikte Yaşa Takılanlar EYT’liler, 10 Şubat 2019 Pazar günü Ankara’da toplanmak üzere Bozüyük otogarından otobüslerle yola çıktı.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » GECE 3 TE EYT MAĞDURLARINI TELAT BAKKALCIOĞLU VE EKİBİ YALNIZ BIRAKMADI » Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019 5:00
GECE 3 TE EYT MAĞDURLARINI TELAT BAKKALCIOĞLU VE EKİBİ YALNIZ BIRAKMADI

üzerinden örgütlenen mağdurları 10 Şubat 2019 Pazar günü da Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nden hükümete seslenmek için ten kafilelerce araç ile yola çıktılar. ten yaklaşık 600 kişilik li gurubu belediye başkan adayı M.Telat ve ekip arkadaşları gece 3.00 da otogarına uğurlamaya geldiler.

GÖNLÜMÜZ ONLARLA BERABER

burada yaptığı açıklamada;
“Yaş nedeniyle emeklilikte sorun yaşayan insanların sorunlarını çözmek lazım. O nedenle li arkadaşlarımız aylardır büyük mücadele veriyorlar,haklarını arıyorlar. Şu anda ya topluca seslerini duyurmaya gidiyorlar. Allah yardımcıları olsun ,Allah yolarını açık etsin , gönlümüz onlarla beraber” dedi.

Bilecik sosyal ve dayanışma plakform sözcüsü Mehmet Ali Çelik yaptığı açıklamada ;
Saat 9.30’da Anıtkabir’de toplanacağız, ardından saat 13’te Yenimahalle’deki Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde bir araya geleceğiz ve buradan hükümete seslenerek olarak, elde ettiğimiz olan haklarımızı bizlere verilmesini isteyeceğiz.Bu soğuk gecenin 3 ünde bizleri yalnız bırakmayan Mehmet Telat ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederiz” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ