Faruk Şahin “Bozüyük halkımızı “NEFES” alacakları kültür sanat ve eğlence merkezine kavuşturacağım”

Bozüyük Belediye başkanı aday adayı Faruk Şahin, Bozüyük'te gençlerimiz ve halkımızın günün stresinden uzak, sosyal aktiviteleri yerine getirebileceği sosyal ve eğlence tesislerinin yetersiz olduğunu ve bu konuda bir çok heyecan verici projeleri olduğunu söyledi. Özellikle gençlerimizin yılın 12 ayında Bozüyük'te aktif olarak enerjilerini harcayabileceği tesisler kurarak "vizyon şehir oluşturmak benim en büyük hayalimdir" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bozüyük Belediye başkanlığına AK Parti’den aday adayı olan Faruk Şahin, yaptığı açıklamada “Bozüyük halkımızın, özellikle gençlerimiz, eğlenmek için farklı şehirlere yolculuk yapmayacak, kuracağımız “BOZÜYÜK NEFES SOSYAL KÜLTÜR ve EĞLENCE TESİSLERİ”‘nde aileler çocukları ile birlikte eğlenirken, gençlerimiz de enerjilerini harcayabilecekleri bir çok aktivitenin bulunduğu tesislerimizde vakit geçirebilecekler” dedi.

Konu hakkında detaylı bilgi veren Faruk Şahin “Kuracağımız bu tesis te neler yok ki.. Merkezimizde cafeler, restaurantlar, yüzme havuzu, buz pateni, kay kay pistleri, bowling salonu, lunapark ve miniatürk benzeri tema parkları, sinema salonları, ayrıca el sanatlarının ve sanatçılarımızın eserlerini tanıtıp, satabilecekleri onlara da istihdam sağlayacağımız küçük dükkanlarımız da olacak.

BU TESİSLERİMİZ YILIN 12 AYI HİZMET VERECEK
Bu tesislerimiz yılın 12 ayı hizmet verebilecek, Bozüyük’ün kışı malum, uzun bir kış geçiriyoruz. Kapalı ve klimalı tesislerimizde ailelerimiz ve gençlerimiz hiç bir mevsimde evlerine mahkum olmayacak. İster arkadaş guruplarınızla brlikte bowling oynayın, ister buz pateni öğrenin, kaykay pistlerimizde enerjinizi dökün, ister Lunapark ve miniatürk benzeri tema parklarımızda çocuklarınızla birlikte eğlenin.

İster alışveriş yapın, isterseniz sevdiklerinizle birlikte yorgunluğunuzu kafeteryalarımızın birinde giderin, acıkırsanız da tesislerimizde yer alan lokanta ve restaurant’larda karnınızı doyurun. Bunlar bana yetmedi derseniz de tesisimiz de bulunan kültür ve sanat aktivitelerine de katılabilirsiniz” dedi.

YENİ DEĞİL YEPYENİ BİR BOZÜYÜK
Açıklamasına devam eden Faruk Şahin, “BOZÜYÜK NEFES SOSYAL KÜLTÜR ve EĞLENCE TESİSLERİ” Bozüyük halkımızın günün stresinden uzak, vakitlerini ilçemizde geçirecekleri bir tesisin yanında, buranın aynı zamanda bir cazibe merkezi haline gelmesi, diğer şehirlerdeki vatandaşlarımızı da buraya çekmek ve Bozüyük halkımıza ekonomik olarak gelir de sağlamak en büyük arzumdur.

BOZÜYÜK HALKIMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK
Bozüyük’lü hemşehrilerimin her şeyin en iyisine layık olduğuna inanıyorum. Bunun içinde, öz veriyle çalışmak, vizyon projelerle Bozüyük’ü bir marka şehir haline getirebilmek heyecanı içerisindeyim. Halkımıza ve gençlerimize sahip çıkmak ve onların hayalini gerçekleştirmek benim en büyük hedefim olacak” dedi.

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!